Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Віртуальні номери для прийому SMS

Для прийому SMS-повідомлень від абонентів ви можете підключити в нашому сервісі федеральний віртуальний номер. Дані номери працюють без використання SIM-карт і безпосередньо передаються операторами в наш сервіс по інтернет-каналу, тому у таких номерів дуже висока швидкість прийому в порівнянні з SIM-картами. Такі номери краще підходять, коли потрібно обробити велику кількість повідомлень від багатьох абонентів за короткий проміжок часу.

На даний момент ми надаємо віртуальні номери наступних операторів:

+7 977 000 xxxx— Москва.

Прийом на ці номери можливий від абонентів GSM-операторів багатьох країн світу.

На дані номери можна приймати повідомлення тільки від абонентів. Від інтернет-сервісів, банків і платіжних систем повідомлення приймати не вийде, для таких цілей використовуйте номери на основі SIM-хостингу.

Список вільних номерів

79993337923− Москва (SMS)
79994445097− Москва (SMS)
79994445108− Москва (SMS)
79994445126− Москва (SMS)

Якщо номера необхідного вам оператора немає серед вільних, або вам необхідно підключити більшу кількість номерів, то зверніться в службу підтримки для запиту нових номерів у оператора.

Підключення номера

Для підключення віртуального номера вам необхідно зареєструватися в нашому сервісі, укласти договір на юридичну особу або ІП з печаткою, або через Едо (при укладенні договору не через Едо, для акцептування потрібно виконати перший платіж через банк від юридичної особи або індивідуального підприємця). Після цього поповнити рахунок будь-яким зручним способом на суму, необхідну для оренди номера, і, в разі використання нашого номера і при наявності вільних, підключити бажаний номер в особистому кабінеті.

При підключенні великої кількості номерів, а також для реселлерів можливі знижки на оренду номерів за домовленістю. Для уточнення зверніться в службу підтримки Сервісу.

Тарифи на віртуальні номери   SIM-хостинг© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика