Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Хостинг SIM-карт

650 ₴

підключення до послуги


використання сервісу
з будь-якої точки світу


використання SIM-карт
міжнародних
операторів
Дана послуга дозволяє використовувати SIM-карту з номером будь-якого оператора для отримання і обробки вхідних SMS-повідомлень.

Для підключення можна надати нам свою SIM-карту або використовувати оформлену на нашу компанію. SIM-карта розміщується в нашому власному обладнанні, що дозволяє оперативно вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з її роботою.

На вашу SIM-карту на відміну від віртуальних номерів можна отримувати повідомлення від інтернет-сервісів, банків, платіжних систем і т. п., які використовують для відправки літерні імена відправників, через що такі повідомлення не проходять на віртуальні номери операторів.

Із SIM-картою можливе підключення номера майже будь-якого оператора, при цьому є можливість установки номера з оператором свого регіону для того, щоб абонентам дешевше коштували відправлені на цей номер SMS-повідомлення.

Крім прийому SMS-повідомлень на SIM-карті також можливо отримувати дзвінки від абонентів, які в системі виглядають як звичайні вхідні повідомлення з текстом [CALL]. Кожен дзвінок після зчитування номера абонента відразу буде скинутий і не буде витрачати кошти абонентів на відміну від SMS. Крім того, при використанні SIM-карти можна налаштувати переадресацію вхідних дзвінків на будь-який інший номер телефон.

Також при хостингу SIM-карти можливе підключення «красивого» номера, у цьому випадку необхідно буде оплатити додатково за вибір номера за тарифами оператора-за срібний, золотий або платиновий. Для віртуальних номерів вибір варіантів обмежений, і зовсім красивих номерів немає.

Для хостингу приймаються заздалегідь активовані SIM-карти тільки формату mini-sim з відключеним PIN кодом.

Переваги нашого SIM-хостингу

Ми обслуговуємо вже сотні сім-карт, за довгий досвід роботи досягли високої стабільності сервісу і пропонуємо послугу SIM-хостингу з наступними особливостями:

Список вільних номерів

Підключення номера

Для підключення номера з використанням SIM-карти вам необхідно зареєструватися у нашому сервісі, укласти договір на юридичну особу або ІП з печаткою, або через Едо (при укладенні договору не через Едо, для акцептування потрібно виконати перший платіж через банк від юридичної особи або індивідуального підприємця). Після цього поповнити рахунок будь-яким зручним способом на суму, необхідну для оренди номера, і, в разі використання нашого номера і при наявності вільних, підключити бажаний номер в особистому кабінеті. У разі підключення свого номера передайте SIM-карту в один з наших офісів із зазначенням вашого логіна в сервісі.

Тарифи на SIM-хостинг   Віртуальні номери© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика