Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Варіанти співпраці

Ви можете заробляти, використовуючи спеціальні програми співпраці з нашим сервісом. Ми працюємо чесно і надаємо статистику по доходах у реальному часі, яку легко перевірити. Виплати зароблених вами коштів виплачуються за першим запитом без затримок і комісій.

Можливі наступні способи заробітку, які можуть використовуватися одночасно:

Партнерська програма

Ви можете брати участь у нашій партнерській програмі і заробляти гроші, просто залучаючи в наш сервіс нових клієнтів. Ми ділимося з нашими партнерами в середньому 20 відсотками від прибутку. Кожен залучений клієнт буде приносити вам дохід протягом усього часу використання нашого сервісу. Таким чином, загальний ваш прибуток буде постійно збільшуватися — чим більше ваших клієнтів, тим більше прибуток.

Детальніше про партнерську програму

Програма реселлера

Ви можете створювати нових клієнтів, управляти та призначати їм тарифи в кабінеті реселлера. Ваші клієнти матимуть свій Особистий кабінет так само, як якщо б вони зареєструвалися самостійно. При цьому ви маєте можливість заробляти на різниці цін згідно із вашим тарифом і тарифами, встановленими для клієнтів. При кожній відправці sms-повідомлення з рахунку клієнта списується вартість повідомлення за його тарифом, а на ваш рахунок зараховується різниця у вартості з вашим тарифним планом.

Детальніше про програму реселлера© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика