Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Програма реселлераготове рішення
для бізнесу


продаж SMS
за власними тарифами


індивідуальний
тариф на покупку SMS
За програмою реселлера ви можете, маючи один зареєстрований аккаунт, створювати нових клієнтів, управляти і призначати їм тарифи в особистому кабінеті в пункті «Реселлер».

Ваші клієнти матимуть свій Особистий кабінет так само, як якщо б вони зареєструвалися самостійно. При цьому ви маєте можливість заробляти на різниці цін згідно з вашим тарифом і тарифами, встановленими для клієнтів. При кожній відправці sms-повідомлення з рахунку клієнта списується вартість повідомлення за його тарифом, а на ваш рахунок зараховується різниця у вартості з вашим тарифним планом.

Таким чином, вам потрібно просто залучити будь-якого клієнта до нашого сервісу, створивши самостійно для нього аккаунт. Залучений вами клієнт не буде бачити, що працює через реселлера, а ви зможете отримувати постійний прибуток від цього клієнта. У той же час, якщо ваш клієнт поміняє пароль, то Тексти його SMS-повідомлень для вас будуть приховані від перегляду для конфіденційності, тому будь-яких проблем і незручностей робота через реселлера клієнтам не доставить.

Ваші клієнти зможуть поповнювати баланс як самостійно через нашу систему платежів, так і розраховуватися з вами іншими способами, а ви зможете зараховувати їм кошти зі свого рахунку.

Спробуйте завести аккаунт в нашому сервісі для компанії, в якій ви працюєте, і крім додаткового прибутку отримаєте ще подяку від керівництва за рекомендацію до використання нашого стабільного сервісу :)

Підключення сервісу до свого сайту

Якщо у вас є сайт, то ви можете створити копію нашого особистого кабінету в своєму субдомені і надавати доступ новим клієнтам через свій сайт. У своєму кабінеті можна вказати реквізити, контакти, дизайн і налаштувати тарифи. Усі наші посилання і реквізити будуть прибрані, а клієнти будуть бачити тільки вашу інформацію.

В підключеному до свого домену особистому кабінеті можлива буде самостійна реєстрація клієнтів, тому вам залишиться тільки рекламувати свій сайт реселлера, а все інше буде зроблено нашим сервісом. Вам не потрібно буде витрачати роки на реалізацію всього функціоналу SMS-сервісу з нуля, а також всі наші нові доопрацювання і функції будуть відразу з'являтися і на вашому сайті. Також ми зможемо консультувати ваших клієнтів в онлайн-підтримці або ви зможете налаштувати власну підтримку.

Підключення та налаштування сайтів виконуються в особистому кабінеті, доступному після реєстрації. З одного аккаунта можна підключити Особистий кабінет до декількох сайтів.

Тариф реселлера

Для всіх реселлерів ми включаємо одразу знижений 7-й тарифний план, а при підключенні декількох клієнтів і набору загального SMS-трафіку або при зарахуванні великої суми тариф може бути ще зменшений за домовленістю. Для отримання тарифу реселлера зареєструйтесь і зверніться в службу підтримки.

Субаккаунты

Крім цього, можливо використовувати кабінет реселлера для створення додаткових аккаунтів в нашій системі без заробітку, наприклад, для своїх працівників, та використовувати один загальний рахунок, а також здійснювати контроль і управління з одного головного аккаунту.

Виплати

Зароблені гроші виплачуються при досягненні мінімальної суми від 200 грн: на розрахунковий рахунок партнера після укладення агентського договору (заявки на виплату приймаються не частіше 1-го разу на місяць), або на електронні платіжні системи для сум менше 600 грн на місяць (заявки на виплату розміщуються в особистому кабінеті), а також їх можна використовувати на відправку SMS-повідомлень через наш сервіс. Для ознайомлення і укладення агентського договору, вам необхідно звернутися із запитом до комерційного відділу.© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика