Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Моніторинг серверів

Так як безперебійна робота нашого сервісу дуже важлива для завдань клієнтів, і ми докладаємо для цього всіх зусиль, завдяки чому сервіс працює досить стабільно, то ми в змозі стежити за роботою серверів наших клієнтів і відправляти повідомлення про проблеми без необхідності впровадження таких повідомлень самостійно кожним клієнтом у свої системи моніторингу, тим більше багато клієнтів налаштовують повідомлення зі своїх систем через наш сервіс.

Дана послуга дозволяє здійснювати автоматичний моніторинг серверів і сайтів клієнтів, виконувати періодичні перевірки з заданими в Налаштуваннях інтервалами і повідомляти про проблеми за допомогою SMS-повідомлень, E-mail і дзвінків на задані контакти.

Послуга надається без абонентської плати, оплачуватися будуть тільки відправлені повідомлення за тарифами сервісу, що в разі рідкісних збоїв не викличе істотних витрат. Також можливе безкоштовне повідомлення на Jabber (XMPP).

За допомогою даної послуги Ви зможете вчасно дізнатися про проблеми з вашими серверами і своєчасно вжити заходів для їх усунення. Частота перевірок і способи повідомлень гнучко налаштовуються для кожного завдання в особистому кабінеті.

Моніторинг здійснюється через двох незалежних інтернет-провайдерів для зменшення помилкових спрацьовувань у разі тимчасового зникнення зв'язку до серверів клієнтів по каналу одного з провайдерів.

Типи перевірок

Для моніторингу доступні наступні типи перевірок:

Можливість


Правила моніторингу задаються в особистому кабінеті в меню «Налаштування» → «Моніторинг серверів».© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика