Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Архітектура сервісу

Для підвищення стабільності і захисту від збоїв в обладнанні у нас використовуються паралельно працюють і синхронізуються між собою сервери, запити до яких направляються через вхідні маршрутизатори-балансувальники, завдяки чому перемикання трафіку між серверами відбувається непомітно для клієнтів, і в разі збоїв на одному з серверів інший зможе обробляти запити, а вийшов з ладу сервер можна відновити без зайвих простоїв в роботі всього сервісу.

Всі сервери разом обслуговують запити, але будь-хто може бути відключений на час без погіршення роботи всього сервісу. Кожен сервер окремо оптимізований і перевірений на обслуговуванні трафіку до 20 мільйонів SMS в добу без максимального завантаження системи і погіршення швидкості обробки запитів клієнтів.

Дана архітектура дозволяє без переривання надання послуг виробляти будь-які апаратні та програмні оновлення на серверах окремо. Тому ми ніколи не зупиняємо сервіс на профілактичні та відновлювальні роботи.

Основний дата-центр відповідає класу Tier III+, всі сервери підключені до двох незалежних джерел електроживлення та двох інтернет-провайдерів, а також підключені до додаткової лінії, налаштованої на фільтрацію трафіку під час DDoS-атак потужністю до 1.5 Тб (IP 185.10.60.244) технічний засобами дата-центру.

В якості додаткового резервування використовуються окремі точки входу, до яких також можна підключатися в разі недоступності основних адрес на маршрутизаторі. Крім цього, в Казахстані використовуються локальні підключення, що знаходяться на території цієї країни.

Висока стабільність роботи сервісу підтверджується незалежною системою моніторингу.
© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика