Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Знижка на SMS-розсилки

Наші ціни вам здаються високими, але ви хотіли б працювати з нашим сервісом?

Дійсно, є багато причин, щоб вибрати з усього різноманіття постачальників саме наш сервіс, адже SMS-розсилки − це не так просто, як здається на перший погляд, не всі сервіси надають однакові послуги, так як повідомлення можна доставляти по-різному − можна доставити відразу і без затримок, доставити з невеликою затримкою або доставити тоді, коли повідомлення вже втратить актуальність або прийде вночі, може й доставити зовсім або повідомити про доставку, але не доставити насправді і списати гроші, а також SMS-шлюз може просто опинитись недоступним в необхідний для вас час через збої і проблеми на його сервері, які часто трапляються у ненадійних та неналаштованих сервісах. Крім цього, деякі сервіси можуть спеціально не відправляти всі повідомлення клієнтів, а підробляти статуси доставки, знижуючи таким чином свої витрати.

Багато SMS-сервісів не підходять для цілодобових автоматичних розсилок через API, так як не забезпечують необхідну безперебійну роботу і стабільність, тому можуть підходити тільки для ручних періодичних розсилок, хоча і з ними можуть виникають проблеми, затримки і збої.

Саме цими перерахованими показниками розрізняються якісні стабільні сервіси і сумнівні дешеві, часто працюють через нестабільних операторів і посередників, де вони теж отримали низьку вартість. Тому ціни на послуги завжди відповідають рівню якості і стабільності сервісу, так як для підтримки високих показників необхідно докладати багато коштів і зусиль. Чим нижче Вам обіцяють ціни, тим відповідно нижче буде якість сервісу.

Причини працювати з нами:

У зв'язку з усім вищевказаним, наша собівартість послуг виходить вище деяких інших сервісів, які не вкладають необхідні зусилля і кошти для більш якісного надання своїх послуг, що використовують дешеві перевантажені канали, бажаючих отримати швидкий прибуток і не націлених на довгострокову роботу. Тому, співпрацюючи з нами, Ви отримуєте швидку, якісну і гарантовану доставку ваших SMS-повідомлень.

Простий спосіб отримати знижку, не зараховуючи оптові платежі.

Якщо ж наші ціни вам здаються зависокими, і ви не бажаєте вносити необхідну суму передоплати для отримання автоматичної знижки за нашими тарифами, то для зниження витрат, щоб вам не довелось використовувати який-небудь інший сервіс, пропонуємо спосіб, як можна легко отримати знижку, всього лише розмістивши наше посилання або кнопку на своєму сайті. Цим Ви зможете не тільки знизити витрати, використовуючи наш сервіс, але і показати користувачам свого сайту, що вибираєте надійного партнера, а не економите на якості послуг, а також зможете рекомендувати наш сервіс всім відвідувачам вашого сайту, як перевірений і стабільний сервіс, а ми в свою чергу гарантуємо відмінну роботу і те, що вашим користувачам не доведеться відчувати труднощі з отриманням SMS-повідомлень, а також гарантовано їх номери не потраплять в чужі руки, так як захист даних і конфіденційність у нас підтримуються на високому рівні.

Нам потрібні постійні клієнти, і розміщення посилання, як і зарахування оптового платежу & minus; це хороший привід зробити вам знижку, тому ми пропонуємо відразу 6-й тарифний план за посилання на вашому сайті. Посилання може бути із будь-яким підходящим текстом або картинкою і не повинне прибиратись протягом всього часу користування послугами сервісу із отриманою знижкою, але ви завжди можете прибрати посилання і встановити будь-який інший тариф зарахуванням відповідного платежу.

Автоматичний моніторинг відбувається раз на добу, і якщо логотип не буде виявлено, то тариф, автоматично знизиться до останнього платежу.

Приклади посилань:

Код посилання з картинкою:


Код посилання з картинкою:


Код посилання з картинкою:


Код посилань із текстом:

Крім того, ми даємо знижки навіть за розміщення посилання з нашою партнерською програмою, за якою ви додатково зможете отримувати дохід за залучених вами клієнтів.

Напишіть в нашу службу підтримки після розміщення посилання, і ми включимо вам знижений тарифний план.© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика