Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інструкція для укладення договору

Для укладення договору необхідно направити заявку з адреси електронної пошти, прописаної в налаштуваннях вашого особистого кабінету, на наш e-mail support@smsc.ua, вказавши в листі такі відомості:

  • скановану версію Виписки або Свідоцтва про державну реєстрацію діючої юридичної особи/ФОП;
  • скан-копію Свідоцтва платника ПДВ (при наявності);
  • ваш зареєстрований логін в нашому сервісі;
  • реквізити компанії з ПІБ і точною посадою підписанта (картку підприємства з можливістю копіювання даних);
  • адресу, за якою відправити підписаний договір кур'єром, контакти і ім'я відповідальної особи;
  • контактні телефони, поштову і e-mail адреси для звітних документів.

Договір готується на стороні виконавця, при необхідності попереднього ознайомлення з шаблонами договорів їх можливо завантажити на цій сторінці.
Після укладення договору для відправки SMS-повідомлень попередньо необхідно зареєструвати буквене ім'я відправника у Вашому Особистому кабінеті (Меню-Налаштування-Імена відправників).

Процедура укладення договору

Після отримання листа із заявкою на укладення договору наші менеджери заповнять і відправлять вам на e-mail електронний документ для перевірки та узгодження. Після узгодження договору та внесення можливих Коригувань вам буде запропоновано укладення договору в системі електронного документообігу (Едо) або, в разі неможливості його використання, два примірники договору будуть відправлені кур'єром або поштою на Вашу адресу. В останньому випадку аккаунт може бути тимчасово активований при наданні скан-копії підписаного договору з боку замовника з подальшим обміном оригіналами договору. При необхідності на Ваш e-mail також може бути направлена скан-копія Договору, підписаного з боку виконавця.

Якщо лист не дійшов

Зазвичай на запит про укладення договору ми відповідаємо протягом робочого дня, але якщо після відправки листа з реквізитами ви не отримали нашу відповідь, то, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, для уточнення інформації про отримання листа і про процес підготовки договору, так як іноді листи можуть потрапляти в спам-папку, яка перевіряється із затримками. У такому випадку ви можете зателефонувати і прискорити процес укладення договору.© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика