Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інструкція для укладення договору

Для укладення договору необхідно направити заявку з адреси електронної пошти, прописаного в налаштуваннях вашого особистого кабінету, на наш e-mail support@smsc.ua, вказавши в листі наступну інформацію:

  • скановану версію Виписки або Свідоцтва про державну реєстрацію діючої юридичної особи/ФОП;
  • скан-копію Свідоцтва платника ПДВ (при наявності);
  • ваш зареєстрований логін в нашому сервісі;
  • реквізити компанії з ПІБ і точною посадою підписанта (картку підприємства з можливістю копіювання даних);
  • адресу, за якою відправити підписаний договір кур'єром, контакти і ім'я відповідальної особи;
  • контактні телефони, поштову і e-mail адреси для звітних документів.

Договор готовится на стороне исполнителя, при необходимости предварительного ознакомления с шаблонами договоров их возможно скачать на этой странице.
После заключения договора для отправки SMS-сообщений предварительно необходимо зарегистрировать буквенное имя отправителя в вашем личном кабинете (Меню-Налаштування-Імена відправників).

Процедура укладення договору

После получения письма с заявкой на заключение договора наши менеджеры заполнят и отправят вам на e-mail электронный документ для проверки и согласования. После согласования договора и внесения возможных корректировок вам будет предложено заключение договора в системе электронного документооборота (ЭДО) либо, в случае невозможности его использования, два экземпляра договора будут отправлены курьером или почтой по вашему адресу. В последнем случае аккаунт может быть временно активирован при предоставлении скан-копии подписанного договора со стороны заказчика с последующим обменом оригиналами договора. При необходимости на ваш e-mail также может быть направлена скан-копия договора, подписанного со стороны исполнителя.

Якщо лист не дійшов

Зазвичай на запит про укладення договору ми відповідаємо протягом робочого дня, але якщо після відправки листа з реквізитами ви не отримали нашу відповідь, то, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, для уточнення інформації про отримання листа і про процес підготовки договору, так як іноді листи можуть потрапляти в спам-папку, яка перевіряється із затримками. У такому випадку ви можете зателефонувати і прискорити процес укладення договору.© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика