Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Надсилання кодів голосовим повідомленняммоніторинг доставки
в реальному часі


відправка кодів
на мобільні та
стаціонарні номери
з АВН

Дана послуга дозволяє здійснювати розсилку цифрових кодів для підтвердження певних операцій з використанням короткого голосового повідомлення, що набагато дешевше, ніж надсилання кодів у SMS-повідомленнях.

Щоб передати код необхідно відправити абоненту спеціальне голосове повідомлення (voice) зі словом code, за яким абоненту буде виконаний дзвінок з випадкового номера із заданого пулу. При отриманні дзвінка абоненту необхідно підняти трубку, система автоматично озвучить код. Чотири цифри, озвучені системою, і будуть секретним кодом, який буде потрібно абоненту для підтвердження операції у вашому сервісі.

Розсилка кодів голосовим повідомленням може застосовуватися в якості дешевої альтернативи SMS-повідомленнями для вирішення наступних завдань: Одержувачами подібних кодів у вигляді вхідних дзвінків можуть бути абоненти будь-яких телефонних операторів по всьому світу, які самі запросили код на свій номер від вашого сервісу (наприклад, при реєстрації на вашому інтернет-сайті) і в реальному часі очікують надходження вхідного дзвінка.

Можливість

Наш сервіс дозволяє виконувати відправку кодів зручно, швидко і з наступними можливостями:

API

Сервіс дозволяє здійснювати автоматизовану розсилку кодів із ваших програм, сайтів та сервісів за допомогою спеціальних програмних протоколів (API).

Опис і приклади відправки дивіться в розділі API Надсилання коду голосовим повідомленням.

Тарифи

Тарифікація дзвінків з кодами в голосовому повідомленні буде відповідати мінімальній довжині (5 секунд)"голосового (voice) повідомлення" відповідно до встановленого тарифного плану.

Тарифи на voice-розсилки та коди у вигляді дзвінків

Для виконання розсилок вам необхідно зареєструватися у нашому сервісі і поповнити рахунок будь-яким зручним способом.© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика