Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Швидкість розсилок

Пропускна спроможність підключення або кількість відправлених кожну секунду SMS-повідомлень залежить від розміру вікна передачі (smpp window size). У прикладі налаштувань даний параметр називається max-pending-submits. Для масових розсилок краще ставити великі значення (1000-2000). Також в прикладі параметр throughput задає обмеження на максимальну кількість SMS-повідомлень в секунду.

Разом із масовими розсилками через одне підключення можна відправляти і термінові одиночні SMS-повідомлення. Система встановить максимальний пріоритет таким повідомленням і відправить їх раніше будь-яких масових розсилок без очікування в черзі.

При масовій відправці повідомлень не варто забувати про систему контролю швидкості відправки повідомлень у секунду, при перевищенні якої відбувається генерація помилки перевищення швидкості (throttling). У разі отримання даної помилки Клієнту по SMPP-стандарту необхідно повторити відправку, знизивши загальну швидкість на своїй стороні. За замовчуванням швидкість задана 30 SMS/сек для кожного аккаунта. Для зміни максимально дозволеної швидкості необхідно відправити запит в службу підтримки сервісу.© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика