Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Опис протоколу

Microsoft Office Mobile Service (OMS) — це компонент обміну повідомленнями, розроблений для Microsoft Outlook і Microsoft SharePoint починаючи з версії 2007. Використовуючи OMS користувачі можуть легко інтегрувати мобільні можливості Outlook і SharePoint з мобільними пристроями.

За допомогою наданих OMS функцій обміну мобільними повідомленнями користувачі можуть виконувати такі завдання, як створення текстових повідомлень в Outlook, пересилання елементів Outlook (включаючи повідомлення електронної пошти, зборів і контакти) у вигляді текстових повідомлень, отримання попереджень із SharePoint на мобільні телефони, розширення можливостей обміну повідомленнями в Outlook і SharePoint OMS за допомогою об'єктної моделі.

Крім цього, за допомогою функцій перенаправлення елементів користувачі можуть не тільки створювати і відправляти текстові повідомлення в Outlook, але й автоматично перенаправляти нагадування, повідомлення електронної пошти та розклад на наступний день на мобільний телефон за допомогою простих умов. Користувачі також можуть надсилати повідомлення електронної пошти, зустрічі та запрошення на збори на мобільні телефони.

Параметри протоколу OMS вбудовані в параметри облікового запису Outlook, що забезпечує ефективну інтеграцію, завдяки якій користувачі можуть керувати обліковими записами для мобільних повідомлень паралельно з обліковими записами електронної пошти. Номери мобільних телефонів розглядаються як різновид адреси, а користувачі можуть додавати одержувачів мобільних повідомлень за допомогою функції автозавершення або шляхом вибору імен безпосередньо з адресної книги Outlook. Користувачі також можуть зберігати мобільні повідомлення в папки Outlook і керувати ними.

Клієнт OMS, вбудований в Outlook і SharePoint, відправляє текстові повідомлення веб-службі, що створена і розміщена партнерами, які є операторами мобільного зв'язку або постачальниками послуг обміну мобільними повідомленнями. Після цього веб-служба доставляє повідомлення в центр текстових або мобільних повідомлень оператора мобільного зв'язку.

У SharePoint користувач може отримувати через OMS текстові попередження (у вигляді SMS-повідомлень). Користувач може отримувати повідомлення про стан документів або списків SharePoint, текстові повідомлення про будь-які зміни, а також при необхідності URL-адреси документів або списків.

Із докладним описом протоколу OMS можна ознайомитись за даним посиланням.



© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика