Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Налаштування облікового запису MS SharePoint

Для налаштування облікового запису MS SharePoint можна скористатися наступним описом (наведено приклад налаштування для MS SharePoint 2010).
  1. Відкрийте Центр адміністрування SharePoint, перейдіть на вкладку Параметри системи і клацніть посилання Налаштування мобільного облікового запису.

    Налаштування мобільного облікового запису

  2. У діалоговому вікні Параметри служби текстових повідомлень (SMS) введіть у поле URL-адресу служби текстових повідомлень (SMS) адресу https://smsc.ua/sys/outlook.php, у поле Ім'я користувача - логін, а в поле Пароль - пароль, отримані при реєстрації.

    Параметри служби текстових повідомлень (SMS)

Після виконаних дій для перевірки коректності з'єднання натисніть кнопку Служба тестування. Якщо перевірка з'єднання пройде успішно, то під даною кнопкою з'явиться напис Дійсний обліковий запис. Після цього необхідно підтвердити налаштування, натиснувши кнопку OK.© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика