Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Відправка повідомлення у MS Outlook

Щоб надіслати повідомлення на вкладці Головний в групі Утворити натисніть кнопку Нові елементи і виберіть пункт Текстове повідомлення (SMS).

Текстове повідомлення (SMS)

У вікні Текстове повідомлення у полі Кого... введіть через кому або крапку з комою список номерів одержувачів повідомлення або виберіть одержувачів з адресної книги MS Outlook, натиснувши кнопку Кого... або Адресна книга. Потім в поле введення повідомлення введіть потрібний текст SMS. При введенні тексту зліва у вікні Попередній перегляд відображається текст повідомлення в тому вигляді, в якому він буде відправлений одержувачам. Після остаточного редагування тексту для надсилання повідомлення натисніть кнопку Відправивши.

Відправка повідомлення

Для відправки повідомлень від свого номера або літерного імені відправника встановіть необхідний варіант, як ім'я відправника (Sender ID) за замовчуванням в особистому кабінеті в пункті "Настройка".© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика