Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Пересилання елементів MS Outlook

За допомогою функцій, що надаються протоколом OMS, користувачі можуть організувати пересилання різних елементів MS Outlook, таких як зведення на день, мобільні нагадування і повідомлення, запрошення на зустрічі або зборів, картки контактів та інші завдання, у вигляді текстових повідомлень на мобільні телефони.

Для налаштування пересилання на телефони мобільних нагадувань, повідомлень або зведень на день необхідно виконати наступні кроки. Відкрийте вкладку Файл і виберіть елемент Параметр. У вікні, виберіть пункт Мобільний. Далі виберіть тип повідомлення, налаштуйте необхідні умови виконання повідомлення і збережіть зміни.

Налаштування пересилання мобільних нагадувань

Для налаштування відправки у вигляді текстових повідомлень запрошень на зустрічі або зборів створіть відповідний елемент, натиснувши під вкладка Головний кнопка Нові елементи і вибравши необхідний пункт. Заповніть всі необхідні поля. У полі Від вибрати обліковий запис, призначений для відправки SMS-повідомлень через наш сервіс. У полі Кого... перерахуйте мобільні номери одержувачів повідомлення або виберіть відповідні контакти з адресної книги, натиснувши кнопку Кого.... Перевірте правильність введених даних і номерів одержувачів і натисніть кнопку Відправивши.

Налаштування пересилання запрошень

Для пересилання картки контакту MS Outlook за допомогою SMS виберіть в особистій адресній книзі Outlook картку контакту, який потрібно переславши. Потім у вкладці Контакт натисніть кнопку Переслати і виберіть пункт Переслати як текстове повідомлення. У вікні відправки повідомлення в поле Кого... введіть номери одержувачів повідомлення або виберіть відповідні контакти з адресної книги.

Надсилання картки контакту Outlook© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика