Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

OMS протокол (MS Outlook і MS SharePoint)

Опис протоколу

Microsoft Office Mobile Service (OMS) — це компонент обміну повідомленнями, розроблений для Microsoft Outlook і Microsoft SharePoint починаючи з версії 2007. Використовуючи OMS користувачі можуть легко інтегрувати мобільні можливості Outlook і SharePoint з мобільними пристроями.

За допомогою наданих OMS функцій обміну мобільними повідомленнями користувачі можуть виконувати такі завдання, як створення текстових повідомлень в Outlook, пересилання елементів Outlook (включаючи повідомлення електронної пошти, зборів і контакти) у вигляді текстових повідомлень, отримання попереджень із SharePoint на мобільні телефони, розширення можливостей обміну повідомленнями в Outlook і SharePoint OMS за допомогою об'єктної моделі.

Крім цього, за допомогою функцій перенаправлення елементів користувачі можуть не тільки створювати і відправляти текстові повідомлення в Outlook, але й автоматично перенаправляти нагадування, повідомлення електронної пошти та розклад на наступний день на мобільний телефон за допомогою простих умов. Користувачі також можуть надсилати повідомлення електронної пошти, зустрічі та запрошення на збори на мобільні телефони.

Параметри протоколу OMS вбудовані в параметри облікового запису Outlook, що забезпечує ефективну інтеграцію, завдяки якій користувачі можуть керувати обліковими записами для мобільних повідомлень паралельно з обліковими записами електронної пошти. Номери мобільних телефонів розглядаються як різновид адреси, а користувачі можуть додавати одержувачів мобільних повідомлень за допомогою функції автозавершення або шляхом вибору імен безпосередньо з адресної книги Outlook. Користувачі також можуть зберігати мобільні повідомлення в папки Outlook і керувати ними.

Клієнт OMS, вбудований в Outlook і SharePoint, відправляє текстові повідомлення веб-службі, що створена і розміщена партнерами, які є операторами мобільного зв'язку або постачальниками послуг обміну мобільними повідомленнями. Після цього веб-служба доставляє повідомлення в центр текстових або мобільних повідомлень оператора мобільного зв'язку.

У SharePoint користувач може отримувати через OMS текстові попередження (у вигляді SMS-повідомлень). Користувач може отримувати повідомлення про стан документів або списків SharePoint, текстові повідомлення про будь-які зміни, а також при необхідності URL-адреси документів або списків.

Із докладним описом протоколу OMS можна ознайомитись за даним посиланням.

Налаштування MS Outlook

Налаштування облікового запису MS Outlook

Починаючи з версії Microsoft Outlook 2007 у користувачів даного програмного продукту з'явилася можливість відправки SMS-повідомлень через різні сервіси і мобільних операторів, в тому числі і через наш сервіс.

Починаючи з Microsoft Outlook 2013 сервіс відправки SMS (Outlook Mobile Service) не підтримується, даний сервіс доступний в SharePoint.

Для налаштування облікового запису MS Outlook можна скористатися наступним описом (наведено приклад налаштування для MS Outlook 2010).

У вкладці Файл вибрати Додавання облікового запису.

Додавання облікового запису

У діалоговому вікні, що відкриється, виберіть Обмін текстовими повідомленнями (SMS) і натисніть Далі.

Обмін текстовими повідомленнями (SMS)

У діалоговому вікні Обліковий запис служби Outlook Mobile введіть в поле URL-адресу оператора адресу https://smsc.ua/sys/outlook.php, в поле Користувач - логін, а в поле Пароль - пароль, отримані при реєстрації.

Обліковий запис служби Outlook Mobile

Після введення необхідних даних натисніть кнопку ОКО і далі кнопку Готово.

Відправка повідомлення у MS Outlook

Щоб надіслати повідомлення на вкладці Головний в групі Утворити натисніть кнопку Нові елементи і виберіть пункт Текстове повідомлення (SMS).

Текстове повідомлення (SMS)

У вікні Текстове повідомлення у полі Кого... введіть через кому або крапку з комою список номерів одержувачів повідомлення або виберіть одержувачів з адресної книги MS Outlook, натиснувши кнопку Кого... або Адресна книга. Потім в поле введення повідомлення введіть потрібний текст SMS. При введенні тексту зліва у вікні Попередній перегляд відображається текст повідомлення в тому вигляді, в якому він буде відправлений одержувачам. Після остаточного редагування тексту для надсилання повідомлення натисніть кнопку Відправивши.

Відправка повідомлення

Для відправки повідомлень від свого номера або літерного імені відправника встановіть необхідний варіант, як ім'я відправника (Sender ID) за замовчуванням в особистому кабінеті в пункті "Настройка".

Пересилання елементів MS Outlook

За допомогою функцій, що надаються протоколом OMS, користувачі можуть організувати пересилання різних елементів MS Outlook, таких як зведення на день, мобільні нагадування і повідомлення, запрошення на зустрічі або зборів, картки контактів та інші завдання, у вигляді текстових повідомлень на мобільні телефони.

Для налаштування пересилання на телефони мобільних нагадувань, повідомлень або зведень на день необхідно виконати наступні кроки. Відкрийте вкладку Файл і виберіть елемент Параметр. У вікні, виберіть пункт Мобільний. Далі виберіть тип повідомлення, налаштуйте необхідні умови виконання повідомлення і збережіть зміни.

Налаштування пересилання мобільних нагадувань

Для налаштування відправки у вигляді текстових повідомлень запрошень на зустрічі або зборів створіть відповідний елемент, натиснувши під вкладка Головний кнопка Нові елементи і вибравши необхідний пункт. Заповніть всі необхідні поля. У полі Від вибрати обліковий запис, призначений для відправки SMS-повідомлень через наш сервіс. У полі Кого... перерахуйте мобільні номери одержувачів повідомлення або виберіть відповідні контакти з адресної книги, натиснувши кнопку Кого.... Перевірте правильність введених даних і номерів одержувачів і натисніть кнопку Відправивши.

Налаштування пересилання запрошень

Для пересилання картки контакту MS Outlook за допомогою SMS виберіть в особистій адресній книзі Outlook картку контакту, який потрібно переславши. Потім у вкладці Контакт натисніть кнопку Переслати і виберіть пункт Переслати як текстове повідомлення. У вікні відправки повідомлення в поле Кого... введіть номери одержувачів повідомлення або виберіть відповідні контакти з адресної книги.

Надсилання картки контакту Outlook

Налаштування MS SharePoint

Установка сертифікатів у MS SharePoint

Перед налаштуванням облікового запису MS SharePoint необхідно встановити сертифікати (кореневий, проміжний і некорневой) в довірені кореневі центри сертифікації локальний комп'ютера і в розділ Управління довірчими відносинами в MS SharePoint.

Додавання сертифікатів у довірені кореневі центри сертифікації

Кожен сертифікат необхідно імпортувати в довірені кореневі центри сертифікації локального комп'ютера на кожному з серверів ферми. Для цього необхідно виконати наступні кроки:
 1. У меню Пуск натисніть кнопку Виконати і введіть mmc.
 2. У меню Консоль виберіть пункт Додати або видалити оснастку.

  Додати або видалити оснастку

 3. У вікні Додавання та видалення оснащення виберіть пункт Сертифікат і натисніть кнопку Додавши.

  Додавання та видалення оснащення

 4. У вікні Оснащення диспетчера сертифікатів виберіть пункт облікового запису комп'ютера і натисніть Далі.
 5. Виберіть пункт локальним комп'ютером і натисніть кнопку Готово.
 6. Повернувшись у вікно Додавання та видалення оснащення, натисніть кнопку ОКО.
 7. У вікні консолі розгорніть вузол Сертифікати (локальний комп'ютер).

  Сертифікат (локальний комп'ютер)

 8. Клацніть правою кнопкою миші вузол Довірені кореневі центри сертифікації і послідовно виберіть пункти Всі завдання і Імпорт.

  Довірені кореневі центри сертифікації

 9. Виберіть сертифікат і натисніть кнопку Далі.
 10. У наступних вікнах не змінюйте параметри за замовчуванням, після чого натисніть кнопку Готово. Повинно з'явитися повідомлення про те, що імпорт був виконаний успішно.

  Майстер імпорту сертифікатів

Повторіть кроки 8-10 для кожного з сертифікатів.

Додавання сертифікатів у MS SharePoint

Після того як сертифікати встановлені на локальному комп'ютері, їх необхідно додати в розділ Управління довірчими відносинами в SharePoint. Це потрібно зробити тільки на одному сервері, оскільки відносини довіри діють в межах всієї ферми. Для додавання сертифікатів в розділ Управління довірчими відносинами необхідно виконати наступні кроки:
 1. Відкрийте Центр адміністрування SharePoint, перейдіть на вкладку Безпека і клацніть посилання Управління довірчими відносинами.

  Управління довірчими відносинами

 2. На стрічці Відносини довіри виберіть команду Утворити. Відкриється вікно Встановити ставлення довіри.
 3. У розділі Загальні параметри вкажіть ім'я для сертифіката.
 4. У розділі Кореневий сертифікат для даного відносини довіри натисніть кнопку Огляд і виберіть сертифікат.

  Встановити ставлення довіри

 5. Натисніть кнопку ОКО.
Повторіть дії 1-5 для кожного з сертифікатів.

На інтерфейсному веб-сервері SharePoint виконайте команду IISReset. Для цього:
 1. У меню Пуск виберіть пункт Виконати і введіть cmd.
 2. Введіть команду IISReset і натисніть клавішу Enter.

Налаштування облікового запису MS SharePoint

Для налаштування облікового запису MS SharePoint можна скористатися наступним описом (наведено приклад налаштування для MS SharePoint 2010).
 1. Відкрийте Центр адміністрування SharePoint, перейдіть на вкладку Параметри системи і клацніть посилання Налаштування мобільного облікового запису.

  Налаштування мобільного облікового запису

 2. У діалоговому вікні Параметри служби текстових повідомлень (SMS) введіть у поле URL-адресу служби текстових повідомлень (SMS) адресу https://smsc.ua/sys/outlook.php, у поле Ім'я користувача - логін, а в поле Пароль - пароль, отримані при реєстрації.

  Параметри служби текстових повідомлень (SMS)

Після виконаних дій для перевірки коректності з'єднання натисніть кнопку Служба тестування. Якщо перевірка з'єднання пройде успішно, то під даною кнопкою з'явиться напис Дійсний обліковий запис. Після цього необхідно підтвердити налаштування, натиснувши кнопку OK.© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика