Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Плагін для Webasyst (Shop-Script)

Плагін дозволяє здійснювати відправку інформувальних SMS-повідомлень при виникненні різних подій, пов'язаних зі зміною статусів замовлень, зроблених в інтернет-магазині на основі Shop-Script. При створенні повідомлень можливе використання макросів, що характеризують різні властивості товару (ціна, назва, кількість тощо.).

Установка плагіна:
  1. Заходимо в адміністративну панель Webasyst.
  2. Вибираємо в меню "Інсталлер - Плагіни".
  3. На відкритій сторінці, знаходимо наш плагін "СМС-центр" і встановлюємо його.

Налаштування плагіна:

Після встановлення плагіну переходимо до пункту "Магазин - Налаштування". У самому низу сторінки налаштувань заповнюємо поля "Логін" та "Пароль" значеннями, зазначеними при реєстрації в нашому сервісі (для паролю можливе зазначення значення з пункту API (HTTP/S, SOAP, SMTP)). Після успішного збереження налаштувань плагін готовий до роботи. Створити і налаштувати необхідні SMS-повідомлення можливо в пункті "Повідомлення".© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика