Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Модуль для OpenCart

Завантажити модуль для версії 1.x OpenCart 1.x v2.9 (15 Кб), для версії 2.x OpenCart 2.x v1.8 (19 Кб), для версії 3.x OpenCart 3.x v1.0 (19 Кб)

Модуль дозволяє відправляти SMS-повідомлення адміністратору системи при реєстрації нового користувача, надходження нового замовлення, надходження нового листа через контактну форму. Також модуль дозволяє налаштувати відправку повідомлень покупцеві при оформленні нового замовлення, успішному завершенні реєстрації та при зміні статусу замовлення (при встановленій можливості сповіщення покупця). При налаштуванні текстів повідомлень можна використовувати набір макросів для підстановки різних значень з бази даних. Є можливість указання різних текстів повідомлень для різних статусів замовлення.

Для установки модуля необхідно виконати наступні дії:
 1. Встановіть OpenCart.
 2. Для версії 1.x встановіть модуль vQmod 2.x (http://code.google.com/p/vqmod/downloads/list).
 3. Для версій 1.x і 2.x cкопіруйте файли відповідного модуля smsc_opencart в зазначені каталоги.
 4. Для версії 2.x у пункті "Установка розширень" завантажте модифікацію smsc.ocmod.xml (для версії 3.x модифікацію smsc.ocmod.zip). Після установки не забудьте в пункті "Модифікатори" очистити кеш, натиснувши кнопку "Оновити".
Для налаштування повідомлень необхідно виконати наступні кроки:
 1. В адміністративній панелі управління перейдіть у пункт ДоповненняМодулі.

  Модулі

 2. На сторінці Модулі виберіть модуль SMSC та справа в колонці Дія натисніть посилання Установити.
 3. Після установки модуля виберіть дію Змінити.
 4. На сторінці модуля SMSC у вкладці Підключення у полі Логін вкажіть логін, а в поле Пароль – пароль, зазначені при реєстрації в сервісі. У полі Ім'я відправника вкажіть ім'я, від якого будуть приходити повідомлення. Ім'я відправника попередньо має бути зареєстроване в особистому кабінеті на даній сторінці.

  Підключення

 5. У вкладці Адміністратор встановіть галочки для відправки відповідних повідомлень адміністратору системи і вкажіть номер телефону адміністратора. При складанні тексту повідомлення про нове замовлення можна використовувати спеціальні макроси.

  Адміністратор

 6. У вкладці Покупець вкажіть, які повідомлення будуть відправлятися покупцеві.

  Покупець

 7. Після установки налаштувань праворуч від назви модуля SMSC натисніть кнопку Зберегти.
 8. Для відправки повідомлень покупцеві про зміну статусу замовлення необхідно в налаштуваннях замовлення встановити відповідну галочку, що активує відправку сповіщення покупцеві. Для цього перейдіть в пункт ПродажіЗамовлення, виберіть необхідне замовлення і в колонці Дії натисніть посилання Перегляд.
 9. На сторінці Замовлення виберіть вкладку Історія замовлення, потім встановіть необхідний статус замовлення і галочку Повідомити покупця. Після цього натисніть кнопку Додати історію.

  Статус замовлення
© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика