Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Модуль для IP.Board

Дана розробка дозволяє розширити можливості стандартної форми реєстрації нового користувача, додавши в неї додаткову перевірку приналежності номера телефону Користувачеві за допомогою введення SMS-коду. Модуль був протестований для базової версії 3.4.6, але з великою часткою ймовірності буде працювати і на інших версіях форуму.

Для установки модуля необхідно виконати наступні дії:
  1. Скопіюйте файл send_code.php з папки upload архів ipboard_3.zip і файл бібліотеки smsc_api.php у кореневій каталог установки форуму.
  2. У файлі smsc_api.php встановіть константи SMSC_LOGIN і SMSC_PASSWORD В Значення, відповідні логіну і паролю, зазначені при реєстрації в сервісі, а константу SMSC_CHARSET В Значення utf-8.
  3. Встановіть хук smsc.xml з архіву ipboard_3.zip. Для цього в адмінцентрі форуму виберіть послідовно пункти меню СистемаДокладанняУправління хуками, натисніть кнопку Встановити хук і виберіть потрібний файл.
Для захисту від автоматичних розсилок коду підтвердження телефону використовується загальна картинка (captcha), яка оновлюється після кожної відправки кода.© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика