Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Додаток для Бітрікс24

Посилання на додаток Відправка повідомлень (СМС-центр) на сайті Бітрікс24: Додатки.

Додаток дозволяє організувати відправку SMS, Viber, голосових повідомлень, а також повідомлень в соцмережі "Однокласники", "ВКонтакті" або користувачам "Mail.Ru Агент" з карток лидів, угод і контактів, масових розсилок зі списків даних істот, а також налаштувати відправку з роботів і бізнес-процесів.

Для установки додатку необхідно знайти його в списку додатків за назвою "СМС-центр", натиснути кнопку "Встановити" і слідувати інструкціям установника. Після установки в формі налаштувань потрібно ввести коректні логін і пароль, вказані при реєстрації в сервісі (або вказати пароль для http-протоколу, створений в особистому кабінеті сервісу), встановити необхідні параметри.

При відправці можливе використання макросів для підстановки відповідних даних з карток в текст повідомлення, вибір імені відправника, переклад тексту повідомлення в трансліт. Також додаток дозволяє отримувати статуси доставки повідомлення (якщо при установці додатка включити галочку "Встановити обробник для статусів повідомлень"). При відправці голосових повідомлень можливе отримання комбінації клавіш, натиснутої абонентом на клавіатурі телефону під час прослуховування повідомлення.© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика