Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Модулі та скрипти для інтернет-сервісів

В даному розділі наведені модулі та скрипти для різних інтернет-сервісів, що розширюють можливості даних сервісів по відправці різних видів повідомлень за допомогою SMS-повідомлень. Також нашими фахівцями розроблені модулі для різних CRM-систем і систем управління бізнесом, таких як amoCRM, Webasyst та інші.

Скрипт для OCStore

Завантажити скрипт для OCStore 1.5.3.1 (1 Кб)

Скрипт дозволяє відправляти повідомлення про надходження нового замовлення на вказаний список телефонів.

Для налаштування повідомлень необхідно виконати наступні кроки:
 1. Скопируйте файл smsc.php в каталог <Корневой_каталог_установки_OCStore>/system/smsgate/.
 2. В адміністративній панелі управління перейдіть в пункт СистемаНастройка.
 3. На сторінці Управління магазинами для вибраного магазину праворуч у колонці Дія натисніть посилання Змінивши.
 4. На сторінці Настройка виберіть закладку SMS.

  Налаштування

 5. У пункті Сервіс відправки SMS виберіть SMS-шлюз smsc.
 6. У полі Псевдонім відправника вкажіть ім'я відправника (Sender ID), від якого будуть приходити повідомлення (ім'я відправника має бути попередньо зареєстрований в особистому кабінеті на даний сторінка).
 7. У полі Номер телефону одержувача вкажіть номер телефону одержувача повідомлень про нове замовлення. У полі Додаткові номери можна вказати список номерів, на які також будуть відправлятися повідомлення.
 8. У пункті Текст повідомлення вкажіть текст повідомлення, що надсилається. При складанні тексту повідомлення можна використовувати відповідні макроси.
 9. У полі Логін на SMS шлюз вкажіть логін, а в поле Пароль на SMS шлюз - пароль, зазначені при реєстрації.
 10. У пункті Включити SMS повідомлення вибрати Так.
 11. Праворуч у верхній частині сторінки натисніть кнопку Зберігши.

Модуль для OpenCart

Завантажити модуль для версії 1.x OpenCart 1.x v2.9 (15 Кб), для версії 2.x OpenCart 2.x v1.8 (19 Кб), для версії 3.x OpenCart 3.x v1.0 (19 Кб)

Модуль дозволяє відправляти SMS-повідомлення адміністратору системи при реєстрації нового користувача, надходження нового замовлення, надходження нового листа через контактну форму. Також модуль дозволяє налаштувати відправку повідомлень покупцеві при оформленні нового замовлення, успішному завершенні реєстрації та при зміні статусу замовлення (при встановленій можливості сповіщення покупця). При налаштуванні текстів повідомлень можна використовувати набір макросів для підстановки різних значень з бази даних. Є можливість указання різних текстів повідомлень для різних статусів замовлення.

Для установки модуля необхідно виконати наступні дії:
 1. Встановіть OpenCart.
 2. Для версії 1.x встановіть модуль vQmod 2.x (http://code.google.com/p/vqmod/downloads/list).
 3. Для версій 1.x і 2.x cкопіруйте файли відповідного модуля smsc_opencart в зазначені каталоги.
 4. Для версії 2.x у пункті "Установка розширень" завантажте модифікацію smsc.ocmod.xml (для версії 3.x модифікацію smsc.ocmod.zip). Після установки не забудьте в пункті "Модифікатори" очистити кеш, натиснувши кнопку "Оновити".
Для налаштування повідомлень необхідно виконати наступні кроки:
 1. В адміністративній панелі управління перейдіть у пункт ДоповненняМодулі.

  Модулі

 2. На сторінці Модулі виберіть модуль SMSC та справа в колонці Дія натисніть посилання Установити.
 3. Після установки модуля виберіть дію Змінити.
 4. На сторінці модуля SMSC у вкладці Підключення у полі Логін вкажіть логін, а в поле Пароль – пароль, зазначені при реєстрації в сервісі. У полі Ім'я відправника вкажіть ім'я, від якого будуть приходити повідомлення. Ім'я відправника попередньо має бути зареєстроване в особистому кабінеті на даній сторінці.

  Підключення

 5. У вкладці Адміністратор встановіть галочки для відправки відповідних повідомлень адміністратору системи і вкажіть номер телефону адміністратора. При складанні тексту повідомлення про нове замовлення можна використовувати спеціальні макроси.

  Адміністратор

 6. У вкладці Покупець вкажіть, які повідомлення будуть відправлятися покупцеві.

  Покупець

 7. Після установки налаштувань праворуч від назви модуля SMSC натисніть кнопку Зберегти.
 8. Для відправки повідомлень покупцеві про зміну статусу замовлення необхідно в налаштуваннях замовлення встановити відповідну галочку, що активує відправку сповіщення покупцеві. Для цього перейдіть в пункт ПродажіЗамовлення, виберіть необхідне замовлення і в колонці Дії натисніть посилання Перегляд.
 9. На сторінці Замовлення виберіть вкладку Історія замовлення, потім встановіть необхідний статус замовлення і галочку Повідомити покупця. Після цього натисніть кнопку Додати історію.

  Статус замовлення

Модуль для IP.Board

Дана розробка дозволяє розширити можливості стандартної форми реєстрації нового користувача, додавши в неї додаткову перевірку приналежності номера телефону Користувачеві за допомогою введення SMS-коду. Модуль був протестований для базової версії 3.4.6, але з великою часткою ймовірності буде працювати і на інших версіях форуму.

Для установки модуля необхідно виконати наступні дії:
 1. Скопіюйте файл send_code.php з папки upload архів ipboard_3.zip і файл бібліотеки smsc_api.php у кореневій каталог установки форуму.
 2. У файлі smsc_api.php встановіть константи SMSC_LOGIN і SMSC_PASSWORD В Значення, відповідні логіну і паролю, зазначені при реєстрації в сервісі, а константу SMSC_CHARSET В Значення utf-8.
 3. Встановіть хук smsc.xml з архіву ipboard_3.zip. Для цього в адмінцентрі форуму виберіть послідовно пункти меню СистемаДокладанняУправління хуками, натисніть кнопку Встановити хук і виберіть потрібний файл.
Для захисту від автоматичних розсилок коду підтвердження телефону використовується загальна картинка (captcha), яка оновлюється після кожної відправки кода.

Модуль для Prestashop

Завантажити модуль для Prestashop (8 Кб)

Модуль дозволяє відправляти SMS-повідомлення з інформацією про замовлення покупцям і повідомляти адміністратора магазину про замовлення, що надійшло.

Для установки модуля необхідно виконати наступні дії:
 1. Встановіть Prestashop версії 1.3 або вище
 2. В адміністративній панелі магазину перейдіть на сторінку Модуль. Натиснути Додати новий модуль і виберіть архів з модулем.
 3. Виберіть зі списку модуль SMSC і натисніть Установивши. Після установки відкриється сторінка з настройками.
Налаштування модуля:
 1. У полі Логін введіть логін, в поле Пароль - пароль, зазначені при реєстрації в сервісі. У полі Телефон введіть телефон адміністратора, на який необхідно відправляти повідомлення про замовлення, що надійшли.

  prestashop

 2. В полях Повідомлення адміністратору і Повідомлення покупцеві можна вказати Тексти SMS-повідомлень, які будуть відправлятися. При складанні тексту можна використовувати макроси, як показано на малюнку. Всі доступні макроси і їх значення можна побачити праворуч.
 3. Встановіть опції Надсилати адміністратору та/або Відправляти покупцеві і натисніть кнопку Зберігши.

Модуль для Р1С-Бітрікс

Посилання на модуль SMSC.UA: SMS сповіщення на сайті Р3С-Бітрікс: Marketplace.

Модуль дозволяє налаштовувати відправку SMS-повідомлень для різних подій в інтернет-магазині, а також здійснювати розсилку по передплатникам.

Встановити модуль можливо двома способами:
 1. Перейдіть за посиланням, вказаним вище, натисніть Установивши і дотримуйтесь інструкцій установника.
 2. В адміністративній панелі вашого магазину перейдіть на вкладку Marketplace, потім Каталог рішень. Наберіть в пошуку SMSC.UA: SMS сповіщення. Після того, як модуль буде знайдений, натисніть Установити і дотримуйтесь інструкцій установника.
Налаштування модуля:
 1. В адміністративній панелі вашого інтернет-магазину перейдіть на вкладку Налаштування, потім Налаштування модулів і виберіть зі списку модуль SMSC.UA: SMS сповіщення.
 2. На вкладці Налаштування шлюзу вкажіть Ваш логін і пароль від шлюзу smsc.ua
 3. На вкладці Інтернет-магазин задайте шаблони для всіх подій (допускається використання макросів).
 4. В Поле відправника можна вказати ім'я відправника, від якого будуть приходити повідомлення. Ім'я відправника має бути зареєстроване в особистому кабінеті.

Додаток для Бітрікс24

Посилання на додаток Відправка повідомлень (СМС-центр) на сайті Бітрікс24: Додатки.

Додаток дозволяє організувати відправку SMS, Viber, голосових повідомлень, а також повідомлень в соцмережі "Однокласники", "ВКонтакті" або користувачам "Mail.Ru Агент" з карток лидів, угод і контактів, масових розсилок зі списків даних істот, а також налаштувати відправку з роботів і бізнес-процесів.

Для установки додатку необхідно знайти його в списку додатків за назвою "СМС-центр", натиснути кнопку "Встановити" і слідувати інструкціям установника. Після установки в формі налаштувань потрібно ввести коректні логін і пароль, вказані при реєстрації в сервісі (або вказати пароль для http-протоколу, створений в особистому кабінеті сервісу), встановити необхідні параметри.

При відправці можливе використання макросів для підстановки відповідних даних з карток в текст повідомлення, вибір імені відправника, переклад тексту повідомлення в трансліт. Також додаток дозволяє отримувати статуси доставки повідомлення (якщо при установці додатка включити галочку "Встановити обробник для статусів повідомлень"). При відправці голосових повідомлень можливе отримання комбінації клавіш, натиснутої абонентом на клавіатурі телефону під час прослуховування повідомлення.

Модуль для BillManager

Модуль дозволяє організувати захист від шахраїв (підтвердження для певних послуг), відновлення пароля, а також різні повідомлення (про продовження послуг, про закінчення Періоду дії і т. п.) за допомогою SMS або голосових повідомлень (дзвінків).

Установка модуля:
 1. Увійдіть в командну оболонку на Вашому сервері і виконайте команду "wget http://smsc.ua/files/smsc_billmgr.zip" (для сповіщень через SMS) або "wget http://smsc.ua/files/smsc_billmgr_voice.zip" (для сповіщень за допомогою голосових повідомлень)
 2. Розпакуйте архів і перенесіть файли з папок etc і sbin у відповідні папки BillManager (/usr/local/ispmgr/etc та /usr/local/ispmgr/sbin)
 3. Виконайте команду chmod o+x /usr/local/ispmgr/sbin/fpsmsc.php

Плагін для WordPress WooCommerce

Плагін дозволяє налаштувати відправку SMS повідомлень клієнтам з інформацією про замовлення, а також інформувати адміністратора магазину про надходження нового замовлення і зміну його статусу.

Завантажити плагін для WordPress WooCommerce plugin v1.6 (7 Кб)

Зверніть увагу, що для роботи плагіна потрібен плагін WooCommerce! Завантажити його можна тут.

Установка плагіна:
 1. В адміністративній панелі перейдіть на сторінку Плагіни і натисніть Додати новий.
 2. Перейдіть на вкладку Завантаживши, натиснути Огляд і виберіть архів з плагіном.
 3. Натиснути Установивши. Після того, як плагін буде встановлений, натисніть Активувати плагін.

Налаштування плагіна:
 1. Наведіть курсор на пункт меню WooCommerce і виберіть SMS оповіщення
 2. У формі Налаштування шлюзу вкажіть Ваш логін, пароль і телефон, на який необхідно відправляти повідомлення. Також ви можете вказати ім'я відправника.
 3. У формі Шаблони повідомлень вкажіть шаблони для відправки повідомлень при настанні подій Нове замовлення і Статус замовлення змінено. При заповненні шаблонів допускається використання макросів (допустимі макроси вказані праворуч).
 4. Встановіть опції для відправки повідомлень адміністратору та/або клієнтам.

Скрипт для R-Keeper (UCS)

Скачавши опис протоколу обміну для програми R-Keeper (12 Кб)

Для можливості відправки та отримання статусів SMS-повідомлень по протоколу програми R-Keeper (UCS) необхідно викликати скрипт: https://smsc.ua/sys/rkeeper_api.php
і передати йому відповідний XML документ. Після прийняття та обробки даних Сервер повертає клієнту підтвердження з зазначенням результату обробки.

Модуль для Joomla! 3.6 (VirtueMart)

Модуль дозволяє налаштувати відправку SMS-повідомлень адміністратору магазину і покупцям про надходження нового замовлення і зміну статусу замовлення.

Завантажити модуль для Joomla! 3.6 (v1.4) (13 Кб)

Установка модуля:
 1. Заходимо в адміністративну панель Joomla!.
 2. Выбираем в меню "Расширения -> Менеджер расширений -> Установивши".
 3. Вибираємо спосіб установки - з файлу пакета, з каталогу.
 4. Залежно від способу установки або завантажуємо файл пакета, або встановлюємо попередньо розпаковані файли з тимчасової папки.
 5. При успішній установці з'явиться відповідне повідомлення і опис встановленого пакета.

Налаштування модуля:
 1. Переходим в Менеджер плагінів (Расширения -> Менеджер плагінів).
 2. Знаходимо плагін "SMS Plugin by SMSC.UA".
 3. Натискаємо на назву плагіна і відкриваємо його налаштування.
 4. Якщо ви ще не є зареєстрованим користувачем на сайті SMSC.UA - робимо це прямо зараз.
 5. Вносимо дані користувача, отримані на сайті SMSC.UA - логін, пароль, ім'я відправника.
 6. Додаємо телефон адміністратора магазину і редагуємо на свій розсуд повідомлення, які будуть відправлятися адміністратору магазину і Покупцеві при настанні певних подій-новому замовленні або зміні статусу замовлення.
 7. Вибираємо кнопками " Вкл "і" Викл " саму можливість відправки повідомлень.
 8. Натискаємо " Зберегти і закрити".
 9. Вибираємо галочкою плагін та натискаємо "Активувати".
 10. Плагін готовий до роботи.

Віджет для amoCRM

Віджет дозволяє налаштувати відправку SMS і Viber-повідомлень в системі amoCRM зі списків і карток угод, контактів та компаній. При формуванні повідомлень можливе зазначення імені відправника, використання макросів і шаблонів, вибір часу відправки повідомлень. Віджет підтримує автоматичну відправку повідомлень з цифрової воронки при виникненні різних подій.

Для установки віджета необхідно в особистому кабінеті amoCRM перейти в пункт "Налаштування" - "Інтеграції", знайти наш віджет в загальному списку, натиснути на іконку віджета, потім ввести логін і пароль, вказані при реєстрації в нашому сервісі (або пароль для API (HTTP/S, SOAP, SMTP)), та встановити галочку "Я підтверджую згоду на передачу даних аккаунту amoCRM на сервер компанії "СМС-центр"". Після успішного збереження налаштувань віджет готовий до роботи.

Плагін для Webasyst (Shop-Script)

Плагін дозволяє здійснювати відправку інформувальних SMS-повідомлень при виникненні різних подій, пов'язаних зі зміною статусів замовлень, зроблених в інтернет-магазині на основі Shop-Script. При створенні повідомлень можливе використання макросів, що характеризують різні властивості товару (ціна, назва, кількість тощо.).

Установка плагіна:
 1. Заходимо в адміністративну панель Webasyst.
 2. Вибираємо в меню "Інсталлер - Плагіни".
 3. На відкритій сторінці, знаходимо наш плагін "СМС-центр" і встановлюємо його.

Налаштування плагіна:

Після встановлення плагіну переходимо до пункту "Магазин - Налаштування". У самому низу сторінки налаштувань заповнюємо поля "Логін" та "Пароль" значеннями, зазначеними при реєстрації в нашому сервісі (для паролю можливе зазначення значення з пункту API (HTTP/S, SOAP, SMTP)). Після успішного збереження налаштувань плагін готовий до роботи. Створити і налаштувати необхідні SMS-повідомлення можливо в пункті "Повідомлення".© 2003–2024 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика