Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Новини сервісу

Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережі операторів Теле2, Altel (Казахстан)
15.01.2021
З 1 лютого підвищуються тарифи операторів зв'язку Теле2, Altel. Змінюються тарифи на відправку SMS-повідомлень від міжнародних імен відправників. Підвищення викликано зміною тарифів з боку операторів зв'язку. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу операторів України
30.12.2020
З 5 січня 2021 р підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень від міжнародних імен відправників в мережу операторів зв'язку України. Підвищення викликано зміною курсу національної валюти. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Оператор МТС (Росія) вводить підвищений тариф на міжнародні SMS-повідомлення
21.12.2020
З 1 січня 2021 р оператор МТС подібно іншим операторам вводить список міжнародних імен відправників, відправка SMS-повідомлень від яких буде тарифікуватися дорожче. Список міжнародних імен доступний на даній сторінці. Зазначений перелік не остаточний і може поповнюватися оператором зв'язку. Вартість для міжнародних SMS вказана на сайті на сторінці Тарифи для оператора МТС.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу оператора Мегафон (Росія)
21.12.2020
З 1 січня 2021 р. підвищуються тарифи оператора зв'язку Мегафон. Змінюються тарифи на відправку SMS-повідомлень від безкоштовних імен та рекламних SMS-повідомлень від платних імен відправників. Підвищення викликане зміною тарифів з боку оператора зв'язку. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи і Тарифи для оператора Мегафон.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу оператора Білайн (Росія)
20.11.2020
З 1 грудня підвищуються тарифи оператора зв'язку Білайн. Змінюються тарифи на відправку SMS-повідомлень від безкоштовних імен та рекламних SMS-повідомлень від платних імен відправників. Підвищення викликане зміною тарифів з боку оператора зв'язку. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи і Тарифи оператора Білайн.


Зміна умов роботи і тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу оператора МТС (Росія)
11.11.2020
З 1 грудня змінюються умови роботи і тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережу оператора МТС. Даний оператор по аналогії з операторами Мегафон, Білайн і Теле2 зі вказаної дати вводить поняття транзакційних, сервісних, рекламних повідомлень і окремі тарифи на відправку залежно від типу повідомлення з платних імен відправників. Також підвищується тариф для повідомлень з безкоштовними іменами відправників.
детальніше


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережі операторів Теле2, Altel (Казахстан)
14.10.2020
З 1 листопада підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережі операторів Теле2, Altel (Казахстан). Тарифи збільшуються для відправки SMS-повідомлень від національних імен відправників. Підвищення викликано зміною тарифної політики з боку операторів зв'язку. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Зміна тарифів на відправку SMS-повідомлень в Абхазію і Литву
01.09.2020
З 1 вересня змінюються ціни на відправку SMS-повідомлень в Абхазію і Литву, в таблиці тарифів дані напрямки перенесені в Зону 1. Актуальні тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Зміна тарифів на відправку повідомлень у месенджер VIBER
29.07.2020
З 1 серпня змінюються тарифи на відправку повідомлень через месенджер VIBER у зв'язку зі зміною тарифної політики з боку VIBER. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень абонентам операторів Білорусі
28.07.2020
З 1 серпня підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень абонентам операторів Білорусі. Тарифи збільшуються для національних і міжнародних імен. Підвищення викликане зміною цін операторами зв'язку. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережі операторів K'cell і Білайн (Казахстан)
26.06.2020
З 1 липня підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережі операторів K'cell і Білайн (Казахстан). Тарифи збільшуються для відправки SMS-повідомлень від національних і міжнародних імен. Підвищення викликано зміною тарифної політики з боку операторів зв'язку. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Зміни у відправці і тарифікації голосових повідомлень (дзвінків)
29.05.2020
Відправлення голосових повідомлень переведено на посекундну тарифікацію після 5-ї секунди прослуховування запису абонентом. Розпізнавання автовідповідачів тепер вимкнено за замовчуванням. Також значно збільшено кількість каналів і пропускна здатність для виконання більшої кількості одночасних дзвінків, тепер масові відправки голосових повідомлень виконуються швидше.
детальніше


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережі російських регіональних і віртуальних операторів
20.04.2020
C 1 травня підвищують тарифи на відправку SMS-повідомлень абонентам групи російських регіональних і віртуальних операторів зв'язку. Підвищення викликане зміною тарифів з боку операторів. Нові ціни вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу операторів України
20.04.2020
З 1 травня підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережу операторів України від міжнародних імен відправників. Підвищення викликане зміною тарифів з боку операторів. Нові ціни вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень для закордонних напрямків
17.03.2020
З 18 березня підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень для наступних міжнародних напрямків: Білорусь, Зона 1, Зона 2, Зона 3. Підвищення викликано зміною тарифів з боку деяких операторів зв'язку, а також зміною курсу рубля по відношенню до іноземних валют. Нові ціни вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Оператор K'cell (Казахстан) скасував підвищення тарифів з 01.02.2020 р.
27.01.2020
Оператор K'cell скасував підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень з 1 лютого р., з вказаної дати тарифи підвищуються тільки в мережу операторів Теле2 і Altel (Казахстан). Актуальні тарифи для оператора K'cell будуть оновлені найближчим часом і вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень абонентам операторів Казахстану
16.01.2020
З 1 лютого підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережу операторів K'cell, Теле2 і Altel (Казахстан). Тарифи збільшуються для національних імен. Підвищення викликане зміною тарифів з боку операторів. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку SMS і Viber повідомлень абонентам операторів України
23.12.2019
У зв'язку зі зміною тарифів операторами c 1 січня 2020 р. підвищується вартість на передачу SMS та Viber повідомлень абонентам операторів України. Нові тарифи доступні на сайті на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку міжнародних SMS-повідомлень абонентам операторів республіки Білорусь
26.11.2019
У зв'язку зі зміною тарифів операторами c 1 грудня підвищується вартість на передачу міжнародних SMS-повідомлень абонентам операторів республіки Білорусь. Нові тарифи доступні на сайті на сторінці Тарифи. Вартість відправки національних SMS-повідомлень залишається без змін.


Додано додаток для Бітрікс24
18.10.2019
Нами було розроблено і додано додаток для Бітрікс24, який дозволяє організувати відправку SMS і голосових повідомлень з карток лідів, угод і контактів, масових розсилок зі списків даних істот, а також налаштувати відправку з роботів та бізнес-процесів.


Передача sms-повідомлень оператору МТС
04.09.2019
З 15 вересня повідомлення, що передаються абонентам МТС через тимчасове підключення від незареєстрованих у оператора власних імен, будуть відправлятися від загальних імен відправників. Даний спосіб передачі може бути в будь-який момент закритий, рекомендуємо зареєструвати власне ім'я відповідно до зазначеної інформації.


Оператор Мегафон підвищує абонентську плату за імена відправників
22.08.2019
З 1 вересня оператор Мегафон підвищує абонентську плату за реєстрацію і обслуговування імен відправників для зниженою тарифікації SMS. З вказаної дати вартість імен, зареєстрованих на платній основі, буде складати 2000 руб. у місяць.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу оператора Білайн (Росія)
19.07.2019
З 1 серпня підвищує тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережу оператора Білайн. Тарифи підвищуються для безкоштовних імен та для платних, включаючи сервісні і рекламні повідомлення. Підвищення викликане зміною тарифів з боку оператора. Нові тарифи вказані в особистому кабінеті, а також на сайті на сторінках Тарифи і Тарифи оператора Білайн.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережі російських регіональних і віртуальних операторів
19.04.2019
З 1 травня підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережі російських регіональних і віртуальних операторів. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.
детальніше


Повышение тарифов на отправку SMS-сообщений в сети операторов Казахстана
15.03.2019
З 1 квітня підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережу операторів Казахстану. Тарифи збільшуються для національних імен. Підвищення викликано зміною тарифів з боку операторів. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.


В сервіс моніторингу додана можливість тестування DNS-серверів
06.03.2019
В сервіс моніторингу додана можливість тестування DNS-серверів на наявність певних записів. Доступна перевірка наступних типів: A, NS, CNAME, MX, TXT, PTR. Перевірятися сервери можуть на будь-яку успішну відповідь, на швидкість відповіді і на збіг з необхідним результатом для зазначеного запиту. Повний опис послуги є на даній сторінці.


Зміна голосів для синтезу мови в голосових повідомленнях
18.02.2019
Голоси w3 і w4 більше не використовуються для озвучування тексту голосових повідомлень (дзвінків). Залишені більш якісніші "Чоловічий" (m) і "Жіночий" (w) голоси. Також додані нові альтернативні голоси "Чоловічий 2" (m2) і "Жіночий 2" (w2).
детальніше


Відключення загальних імен для національного трафіку в Україну
15.02.2019
На вимогу операторів зв'язку SMS-повідомлення, відправлені в Україну від імен, незареєстрованих для акаунта клієнта в якості національних, з 18 лютого будуть тарифікуватися по міжнародних тарифах. Відправка SMS-повідомлень за національним тарифом від загальних імен відправників буде недоступна.
детальніше


Підвищення тарифів на відправку міжнародних SMS-повідомлень абонентам операторів республіки Білорусь
25.01.2019
У зв'язку зі зміною тарифів операторами з 1 лютого підвищується вартість на передачу міжнародних SMS-повідомлень абонентам операторів республіки Білорусь. Нові тарифи доступні на сайті на сторінці Тарифи. Вартість відправки національних SMS-повідомлень залишається без змін.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу російських і зарубіжних операторів
21.12.2018
Повідомляємо про підвищення з 1 січня 2019 р тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу російських операторів Мегафон, Білайн, Теле2, МОТИВ. Також підвищується тариф для регіональних і віртуальних операторів, в список до яких додаються оператори Вайнах, WIN Mobile, ТрансТелеКом, V-Tell, Danycom, Sprint, Газпром, Крымтелеком, Тінькофф Мобайл, Ощадбанк-Телеком, Таттелеком. Додатково підвищуються тарифи на закордонні напрямки для зон 2 і 3, а для зон 1 і 2 змінюється список країн. Нові тарифи вказані на сайті на сторінці Тарифи.
детальніше


Роздільна тарифікація рекламних і сервісних повідомлень в месенджер VIBER
30.08.2018
З 3 вересня для месенджера VIBER вводиться роздільна тарифікація рекламних і сервісних (транзакційних) повідомлень. З новими тарифами можна ознайомитися на сторінці Тарифи .
детальніше


Скасування абонентської плати за імена відправників для оператора K'cell (Казахстан)
25.04.2018
З 1 травня оператор K'cell скасовує абонентську плату за імена відправників. З вказаної дати імена будуть реєструватися безкоштовно. Реєстрація буде виконуватися 2 рази на місяць - 1-го і 15-го числа. Заявку на реєстрацію імен необхідно надсилати на фірмовому бланку за тиждень до зазначених дат на e-mail служби підтримки сервісу.


Повышение тарифов на отправку сообщений в мессенджер VIBER
30.03.2018
Сообщаем о повышении с 1 апреля тарифов на отправку сообщений пользователям мессенджера VIBER. Повышение вызвано увеличением тарифов со стороны сервиса VIBER. Новые тарифы указаны на странице Тарифы.


Зміна умов роботи і тарифів на відправку SMS-повідомлень в Білорусь
27.03.2018
Повідомляємо про зміну з 28 березня умов роботи і тарифів на відправку SMS-повідомлень абонентам операторів Білорусі. З вказаної дати білоруські оператори вводять поділ трафіку на національний і міжнародний. Поділ буде відбуватися по іменах відправників.
детальніше


Підвищення тарифів на відправку міжнародних SMS-повідомлень в мережу оператора Білайн (Казахстан)
12.03.2018
Повідомляємо про підвищення з 20 березня тарифів на відправку SMS-повідомлень абонентам оператора Білайн (Казахстан) для міжнародних імен відправників. Підвищення викликано збільшенням тарифів з боку оператора. Нові тарифи вказані на сторінці Тарифи.


Новий спосіб зберігання і управління паролями
04.02.2018
У сервісі введений новий спосіб зберігання і управління паролями користувачів. Тепер всі паролі зберігаються у вигляді хешів без можливості їх відновлення і крадіжки. Раніше в системі використовувався тільки один загальний пароль для особистого кабінету і для API, що створювало певні незручності, які усуваються даними змінами.
детальніше


Повышение тарифов на отправку SMS-сообщений в сети операторов Белоруссии
30.01.2018
У зв'язку зі зміною тарифів операторами c 1 лютого підвищується вартість відправки SMS-повідомлень в Білорусію. Відправлення SMS-повідомлень абонентам операторів Білорусії з вказаної дати буде тарифікуватися відповідно до тарифів Зони 2. Актуальні тарифи ви можете побачити в особистому кабінеті і на сайті в розділі Тарифи.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережу оператора Білайн (Казахстан)
18.12.2017
Повідомляємо про підвищення з 1 січня 2018 р. тарифів на відправку SMS-повідомлень абонентам оператора Білайн (Казахстан) для національних і міжнародних повідомлень. Підвищення викликане зростання тарифів з боку оператора. Нові тарифи вказані на сторінці Тарифи.


Зміна умов відправки Viber-повідомлень
13.12.2017
Уведомляем, что VIBER с 1 января 2018 г. вводит минимальную ежемесячную сумму расходов по каждому имени отправителя независимо от количества отправленных сообщений. В связи с этим просим до 15 декабря принять решение по дальнейшему использованию уже зарегистрированных имен, внести авансовый платеж в размере 13 000 грн и подтвердить списание указанной суммы с баланса вашего личного кабинета за каждое имя отправителя.
детальніше


Зміна тарифів і умов роботи для оператора МТС (Росія)
20.11.2017
Повідомляємо, що з 1 грудня 2017 року оператор МТС змінює схему надання послуги з розсилки СМС-повідомлень. Кожному кінцевому замовнику необхідно буде узгодити власні унікальні імена відправників і після узгодження імен укласти прямий договір з ПАТ МТС через нашу компанію, яка виступає агентом оператора.
детальніше


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень для оператора k'cell (Казахстан)
05.09.2017
З 15 вересня підвищуються тарифи на відправку SMS-повідомлень в мережу оператора k'cell (Казахстан). Також оператор скасовує введені раніше індивідуальні тарифні плани, тому тарифікація відбуватиметься за єдиним тарифом, як для загальних імен відправників. Можливість платної реєстрації свого імені залишиться. Нові тарифи вказані на сторінці Тарифи.


Підвищення тарифів на виконання HLR-запитів
10.07.2017
З 15 липня підвищуються тарифи сервісу на виконання HLR-запитів. Тариф стає єдиним для всіх країн і операторів. Докладні тарифи вказані на сторінці Тарифи HLR. Підвищення викликане зміною закупівельної ціни оператором, що надає дану послугу.


Перехід на нову програму SMPP-сервера
27.06.2017
Сьогодні на наших серверах було вироблено оновлення програмної частини SMPP-сервера, з-за чого протягом дня могли відбуватися короткочасні обриви зв'язку, викликані кількома перезапуску нової програми для виконання останньої стадії тестування і налаштування під великим навантаженням. Новий сервер повністю переписаний під поточні вимоги сервісу, максимально оптимізований по швидкості і доопрацьований необхідним функціоналом.
детальніше


Додана нова послуга відправки цифрових кодів у номері телефонного дзвінка
06.06.2017
В нашому сервісі з'явилася нова послуга — Відправка кодів в телефонному номері, що дозволяє здійснювати розсилку цифрових кодів для підтвердження певних операцій за допомогою телефонного номера, що набагато дешевше, ніж відправка кодів в SMS-повідомленнях. Передача коду при такому способі здійснюється в номері телефону вхідного дзвінка і не вимагає прослуховування голосового повідомлення абонентом.
детальніше


Повышение тарифов на отправку SMS-сообщений в сети операторов Армении и Грузии
11.01.2017
У зв'язку із зміною тарифів операторами c 15 січня підвищується вартість відправки SMS-повідомлень в країни Вірменія і Грузія. Відправка SMS-повідомлень абонентам операторів зв'язку Вірменії і Грузії з зазначеної дати буде тарифікуватися згідно з тарифами Зони 3. Актуальні тарифи ви зможете побачити в особистому кабінеті на сайті в розділі Тарифи.


Блокування міжнародного трафіку в Україну від загальних імен
22.04.2016
Оператори України включили блокування SMS-повідомлень від загальних імен відправників по каналу для національного трафіку. Для можливості відправки повідомлень від незареєстрованих імен відправників необхідно використовувати міжнародний дорогий канал. Для цього необхідно включити в налаштуваннях імені відправника у особистому кабінеті опцію, що дозволяє використовувати даний канал.
детальніше


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в Україну для міжнародних імен
16.02.2016
Повідомляємо про підвищення з 21 лютого тарифів на відправку SMS-повідомлень абонентам українських операторів для міжнародних імен відправників. Підвищення викликане зміною тарифів з боку операторів. Нові тарифи вказані на сторінці Тарифи.


Зміна умов роботи і тарифів на відправку SMS-повідомлень в Україну
21.12.2015
Повідомляємо про зміну з 1 січня 2016 р. умов роботи і тарифів на відправку SMS-повідомлень абонентам українських операторів. З вказаної дати всі оператори України вводять поділ трафіку на національний і міжнародний. Поділ буде відбуватися по іменах відправника. Зміни переносяться на 15 січня 2016 р.
детальніше


Нова послуга сервісу – моніторинг серверів
25.11.2015
У сервісі з'явилася функція моніторингу серверів і сайтів клієнтів. Система буде виконувати періодичні перевірки і повідомляти про проблеми по SMS, E-mail або дзвінку. Оплачуватися тільки повідомлення за тарифами сервісу. Також можливе безкоштовне повідомлення на Jabber (XMPP). Для моніторингу доступні наступні типи перевірок: PING, HTTP і TCP. Також можлива перевірка доменів і SSL-сертифікатів на строк реєстрації. Налаштування моніторингу задаються на сторінки.
детальніше


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в Україну
20.11.2015
Сообщаем о повышении с 1 декабря тарифов на отправку SMS-сообщений абонентам всех украинских операторов. Повышение вызвано увеличением тарифов со стороны операторов. Новые тарифы указаны на странице Тарифы.


Підвищення тарифів на відправку SMS-повідомлень в зарубіжні країни
22.10.2015
Повідомляємо про підвищення з 1 листопада тарифів на відправку SMS-повідомлень в мережі закордонних операторів у зв'язку з великою кількістю накопичених змін у закупівельних цінах та з перенастроюванням маршрутів з багатьох напрямків для покращення якості доставки. З зазначеної дати буде прибрана рядок СНД в тарифах, а також перенесені деякі країни в інші зони. Нові тарифи вказані на сторінці Тарифи.


Додатковий функціонал у голосові повідомлення (DTMF і параметри додзвону)
03.10.2015
В голосових повідомлень з'явилася функція зворотного зв'язку з абонентами, тепер система показує в історії відправлених повідомлень комбінацію, натиснуту абонентом на телефоні (тоновий набір або dtmf), і передає ці дані на обробник клієнта. Також в голосових повідомлень з'явився додатковий параметр param, що передається через API або в коментарі текстів повідомлень, що дозволяє більш гнучко настроювати час і частоту додзвону зайняті абонентам.
детальніше


У сервісі з'явилася можливість скористатися обіцяним платежем
25.08.2015
Якщо ваш баланс близький до нуля або навіть негативний, а поповнити рахунок немає можливості, за допомогою послуги «Обіцяний платіж» можна моментально використовувати кредит і продовжити розсилку.
детальніше


Додана функція коротких посилань на сервісі
17.07.2015
У сервісі з'явилася функція створення коротких посилань для переходів на задані сторінки з можливістю відстеження лічильників переходів. Дані корисні посилання для скорочення текстів і вартості відправлених SMS-повідомлень, а також для отримання статистики переходів по посиланнях з відправлених повідомлень.
детальніше


Запущена нова послуга для голосових розсилок (voice-розсилки)
25.03.2015
В нашому сервісі з'явилася нова послуга − «Електронна розсилка» (voice-розсилка), що дозволяє відправляти голосові повідомлення у вигляді дзвінків абонентам мобільних операторів, так і стаціонарних по всьому світу. Можливі поодинокі відправки і масові розсилки, переклад текстових повідомлень в голос, запис і передача свого голосу, а також прикріплення заздалегідь записаних звукових файлів і комбінування всіх способів одночасно. Всі дзвінки відслідковуються по статусах дозвону до абонентів і відображаються в особистому кабінеті в загальній історії повідомлень. Відправлення голосових повідомлень також доступна в автоматичному програмному режимі через API.
детальніше


Підвищення тарифів для операторів України
21.01.2015
З 1 лютого через підвищення цін українськими операторами підвищуються тарифи на відправку повідомлень в нашому сервісі для напрямку «Україна».
детальніше


Зміна тарифів на зарубіжні країни для рублевих акаунтів
05.12.2014
У зв'язку з триваючим зростанням курсів іноземних валют по відношенню до рубля з 7 грудня підвищуються на 0.20 тарифи на відправку SMS-повідомлень для закордонних напрямків (зони: «Казахстан», «СНД», «Зарубіжні країни»), розрахунки за якими відбуваються у валюті.
детальніше


Запущена нова послуга для E-mail розсилок
29.09.2014
В нашому сервісі з'явилася нова послуга − E-mail розсилки. Тепер можна відправляти e-mail повідомлення клієнтам або партнерам. Можливі як поодинокі, так і масові розсилки. Всі повідомлення відслідковуються по статусах доставки до адресатів і відображаються в особистому кабінеті в історії повідомлень. Інтерфейс управління ідентичний звичайним SMS-розсилок в сервісі, листи можна надсилати у вигляді звичайного тексту або HTML-повідомлень з вкладеннями. Відправка e-mail повідомлень також доступна в автоматичному програмному режимі через API.
детальніше


Список забороненої реклами в SMS-розсилки в Росії
31.05.2014
Повідомляємо інформацію про заборону рекламування за допомогою SMS-розсилок деяких видів товарів і послуг. За подібні розсилки оператори виставляють штрафи від 100 000 до 500 000 руб. за 1 SMS-повідомлення без розглядів і скарг з ФАС, навіть при наявності згоди абонентів..
детальніше


Плановані зміни у GSM-операторів в Росії
23.10.2013
В сфері смс-послуг в Росії очікуються серйозні зміни, які вводяться самими операторами для боротьби зі спамом, що спричинить велике підвищення цін на смс. Оператори почнуть закриватися один від одного і пропускати комерційні розсилки тільки через своє пряме підключення за більш високими цінами.
детальніше

© 2003–2021 ТОВ «СМСЦЕНТР»
Код за ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
Яндекс.Метрика