Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Моніторинг серверів

Так як безперебійна робота нашого сервісу дуже важлива для задач клієнтів, і ми докладаємо для цього всі зусилля, завдяки чому сервіс працює досить стабільно, то ми в змозі стежити за роботою серверів наших клієнтів і відправляти повідомлення про проблеми без необхідності впровадження таких повідомлень самостійно кожним клієнтом у свої системи моніторингу, тим більше багато клієнтів налаштовують повідомлення з своїх систем через наш сервіс.

Дана послуга дозволяє здійснювати автоматичний моніторинг серверів і сайтів клієнтів, виконувати періодичні перевірки з заданими у налаштуваннях інтервалами і повідомляти про проблеми допомогою SMS-повідомлень, E-mail і дзвінків на задані контакти.

Послуга надається без абонентської плати, будуть оплачуватися тільки надіслані повідомлення за тарифами сервісу, що у випадку рідкісних збоїв не викличе суттєвих витрат. Також можливе безкоштовне повідомлення на Jabber (XMPP).

З допомогою цієї послуги ви зможете вчасно дізнатися про проблеми з вашими серверами і своєчасно вжити заходів для їх усунення. Частота перевірок та способи повідомлень гнучко налаштовуються для кожної задачі у особистому кабінеті.

Моніторинг здійснюється через двох незалежних інтернет-провайдерів для зменшення помилкових спрацьовувань у разі тимчасової втрати зв'язку до серверів клієнтів по каналу одного з провайдерів.

Типи перевірок

Для моніторингу доступні наступні типи перевірок:

Можливості


Правила моніторингу визначаються в особистому кабінеті в меню «Параметри» → «Моніторинг серверів».© 2003–2021 ТОВ «СМСЦЕНТР»
Код за ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
яндекс.метрика