Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Про сервіс

Знаючи, що наш сервіс використовують багато компаній і веб-сайти для важливих повідомлень, і від нашої роботи залежить коректність роботи сервісів наших клієнтів, ми прагнемо до максимальної стабільності та безперебійності надання послуг, що досягається різними методами, алгоритмами і підсистемами. Наш сервіс володіє багатьма особливостями і перевагами, завдяки чому відрізняється стабільністю і добре підходить для критичних завдань.

Сервіс розроблявся в першу чергу з розрахунком на якість і надійність, а не на прибуток, і зараз ми продовжуємо підтримувати високий рівень послуг, що надаються. Нам важливо мати репутацію стабільного і професійного сервісу.

Нижче перераховані основні переваги, завдяки яким нам вдається тримати сервіс на високому професійному рівні.

  1. 1. Можливості сервісу
  2. 2. Висока стабільність роботи
  3. 3. Захист від DOS і DDoS атак
  4. 4. Швидка доставка термінових повідомлень
  5. 5. Автоматичний моніторинг каналів
  6. 6. Підвищений відсоток доставки повідомлень
  7. 7. Конфіденційність і захист даних
  8. 8. Оперативна підтримка клієнтів

Можливості сервісу:

Висока стабільність роботи:

За довгий час роботи ми вже досить добре налагодили сервіс, так як маємо кваліфікованих постійних програмістів і самі розробляємо наше ПЗ, включаючи розробку низькорівневих серверних процесів, системи моніторингу та захисту, SMPP-сервер і веб-інтерфейси. За рахунок власних розробок і постійних програмістів ми створюємо якісний код, оперативно виправляємо помилки і допрацьовуємо сервіс за побажаннями клієнтів.

Для підвищення стабільності і захисту від збоїв в обладнанні у нас використовуються паралельно працюють і синхронізуються між собою сервери, запити до яких направляються через вхідний маршрутизатор-балансувальник, завдяки чому перемикання трафіку між серверами відбувається непомітно для клієнтів, і в разі збоїв на одному з серверів інший зможе обробляти запити, а вийшов з ладу сервер можна відновити без зайвих простоїв в роботі всього сервісу.

Додатково ми використовуємо різні підключення до платформи через незалежних інтернет-провайдерів, щоб не залежати від можливих тимчасових проблем з інтернет-каналами. Доступні резервні підключення: www2.smsc.ua (http), smpp2.smsc.ua (smpp).

Детальна Архітектура SMS-сервісу

Захист від DOS і DDoS атак:

Нашими фахівцями розроблений комплексний захист від DoS атак, яка може автоматично відобразити невеликі і середні атаки на сервіс (DoS), а також більші розподілені атаки (DDoS) з тимчасовим включенням спеціального режиму доступу до Сервісу тільки зареєстрованим раніше клієнтам.

Для захисту використовується окремий сервер фільтрації трафіку, що перенаправляє запити на внутрішні сервери і відсіює поганий трафік. Також на час блокуються клієнти, у яких трапляються помилки у і випадкові зациклення викликів API, що породжує часті запити і створює зайве навантаження на сервіс.

Швидка доставка термінових повідомлень:

У нашому сервісі використовується автоматична система визначення пріоритету трафіку. Всі масові розсилки відправляються з меншим пріоритетом, ніж поодинокі SMS-повідомлення. Завдяки такому поділу критичні поодинокі повідомлення відправляються без затримок, не чекаючи завершення відправки масових розсилок будь-яких клієнтів. При цьому масові розсилки теж відправляються досить швидко, так як ми намагаємося тримати канали не повністю завантаженими і при збільшенні завантаження каналів запитуємо нові підключення у операторів.

Таким чином, наш сервіс добре підходить як для розсилки термінових повідомлень, так і для масових рекламних повідомлень. А перевантаження і затримки в доставці SMS-повідомлень бувають дуже рідко і обумовлені найчастіше рідкісними перевантаженнями у самих операторів, канали яких в таких випадках тимчасово відключаються.

Через одне підключення до нашого сервісу ви зможете відправляти SMS-повідомлення різного типу - як поодинокі повідомлення, так і масові розсилки, перемішуючи відправку повідомлень будь-яким способом і відправляючи хоч групами, хоч послідовно по одному. Наша система із загального потоку всіх SMS-повідомлень клієнта автоматично визначить унікальні поодинокі повідомлення і повторювані повідомлення масових розсилок, призначить всім повідомленням пріоритети в залежності від розміру масових розсилок, і відправить одиночні і невеликі групові розсилки в першу чергу максимально швидко.

Тому вам не потрібно буде ускладнювати свої програми і організовувати кілька черг повідомлень для різного типу трафіку, ви зможете відправляти всі SMS-повідомлення через один потік, при цьому ваші абоненти будуть отримувати важливі повідомлення вчасно.

Автоматичний моніторинг каналів:

У Сервісі реалізована автоматична інтелектуальна система моніторингу каналів операторів і окремих клієнтів. Якщо на якомусь каналі або у певного клієнта перестають доставлятися повідомлення або відбувається затримка в доставці декількох SMS, то після закінчення однієї хвилини повідомляється черговий співробітник, і автоматично на час відключається проблемний канал з подальшою періодичною автоперевіркою тестовими SMS на спеціальний робочий номер. Таким чином, рідкісні проблеми і перевантаження на каналах стільникових операторів не викликають великих проблем і затримок в доставці повідомлень клієнтів, а наявність резервних каналів через різних операторів дає можливість безперебійно відправляти критичні SMS-повідомлення.

При цьому підключення стільникових операторів, на яких часто відбуваються перевантаження, затримки або збої в доставці повідомлень, ми перестаємо використовувати в роботі, залишаючи, таким чином, тільки надійні і перевірені канали передачі SMS-повідомлень для надання якісного сервісу.

Підвищений відсоток доставки повідомлень:

Наш сервіс забезпечують більш якісну доставку SMS-повідомлень на відміну від інших сервісів, а також від самих операторів завдяки спеціальним алгоритмам, що підвищує відсоток доставки повідомлень на доступні номери мобільних телефонів.

1. Подвійна відправка

Маючи вже досить довгий досвід роботи з різними мобільними операторами, в тому числі з найбільшими, ми можемо професійно оцінювати якість різних каналів операторів і відсівати проблемні і менш стабільні, залишаючи в роботі тільки найнадійніші з них. Але незважаючи на використання більш якісних каналів за довгий час роботи було помічено, що будь-які оператори не завжди гарантовано доставляють повідомлення на доступні телефони, і зрідка можуть відхиляти відправлені повідомлення з певним кодом помилки, наприклад, при знаходженні абонента в роумінгу, через тимчасове відключення маршруту в іншу мережу, при спрацьовуванні спам-фільтрів або через рідкісні збої у самих операторів, що неприпустимо для завдань з критичними SMS-розсилками, які покликаний забезпечувати наш сервіс.

Для поліпшення доставки ми відстежуємо статуси і помилки кожного відправленого SMS-повідомлення, і в разі повернення статусу недоставки і підозрілого коду помилки на підключенні одного з операторів відхилене повідомлення повторюється через підключення іншого оператора. У більшості випадків такі помилково-відхилені повідомлення на доступні номери можуть доставитися з другої спроби через альтернативного оператора, наприклад, в разі різних роумінгових угод із зарубіжними операторами, а в разі збою у одного оператора, ймовірність повторення такого ж збою в іншого оператора вкрай мала. Всі повторні повідомлення, поліпшують таким чином доставку, відправляються безкоштовно для клієнтів і в особистому кабінеті відображаються з цифрою 2 в дужках після статусу доставки.

2. Доставка повідомлень на міські номери

Крім того, доставку покращує також функція доставки повідомлень на прямі міські номери мобільних телефонів за допомогою наявної і постійно поповнюється бази відповідності міських номерів їх федеральним варіантам. Відомо, що багато абонентів залишають свої міські номери в якості контакту, і потім не можуть отримати різні SMS-повідомлення від магазинів, сервісів, служб таксі і т. п., так як навіть оператори в більшості випадків не можуть доставляти SMS-повідомлення на міські номери, але зазначена функція автозаміни таких номерів дозволяє доставляти повідомлення і на них, підвищуючи загальний відсоток доставки і дозволяючи таким абонентам повноцінно користуватися послугами сервісів і магазинів наших клієнтів.

3. Зарубіжне покриття

Крім основних каналів місцевих операторів у нас також є підключення до зарубіжних операторів, завдяки яким ми забезпечуємо покращене міжнародне покриття і високий відсоток доставки в зарубіжні країни. А для тестування і перевірки всіх каналів аналізуємо статуси і скарги клієнтів і при виявленні проблем з доставкою в будь-яку країну зазвичай знаходимо робочий канал і налаштовуємо цей маршрут для використання в майбутньому. В особистому кабінеті показуються причини недоставки повідомлень, а також сервіс не намагається відправити і списати гроші на невірні за форматом номера і показує їх окремим статусом.

4. Моніторинг та резервування

Також описана вище система моніторингу каналів дозволяє краще доставляти повідомлення в разі збоїв і перевантажень на каналі будь-якого оператора, а так як ми маємо підключення до різних російських і зарубіжних операторів, то на всі напрямки є резервні канали.

Тому у зв'язку з наявністю всіх зазначених функцій, що поліпшують доставку, рекомендуємо використовувати наш сервіс всім, кому потрібна якісна доставка SMS-повідомлень по всьому світу.

Конфіденційність і захист даних:

Ми суворо ставимося до конфіденційності та захисту сервісу від витоків даних наших клієнтів. Конфіденційність і відповідальність прописується в договорі в окремому пункті. Ми гарантуємо, що не передаємо дані наших клієнтів третім особам і не використовуємо їх у своїх цілях, а також не надаємо нашим клієнтам готові бази абонентів для розсилки SMS-повідомлень, так як не займаємося розсилкою спаму.

На серверах використовуються нестандартні способи захисту власної розробки, такі як шифрування вихідних кодів виконуваних скриптів, фільтрація SQL-ін'єкцій, патчі серверного ПЗ і додавання власних модулів ядра для додаткового захисту сервера. Все це вносить унікальність і нестандартність в роботу серверів, що ускладнює отримання несанкціонованого доступу звичайними методами. Таким чином, недоступний, якісно написаний кваліфікованими програмістами код сервісу зменшує ризик наявності виявлення вразливостей через відкриті інтерфейси і витік даних.

Крім цього, доступ до серверів має тільки один довірений постійний співробітник-адміністратор і тільки з фіксованих IP-адрес, що виключає отримання доступу до сервера і витік конфіденційних даних за допомогою недобросовісних співробітників.

Також у нас досить захищені Особистий кабінет і API: SSL протокол, прив'язка сесій до IP-адресою і браузеру, ефективний захист від підбору паролів, що дозволяє зробити тільки кілька спроб доступу з однієї IP-адреси, обмеження доступу за списком IP-адрес або мереж. Можливо також підключення клієнтського обладнання по шифрованих тунелях (SSL, VPN).

Для додаткового захисту історії відправлених SMS-повідомлень в особистому кабінеті можна налаштувати автовидалення повідомлень з історії через заданий час, включаючи відразу після доставки.

Дотримуючись конфіденційності, ми не публікуємо на сайті і нікому не повідомляємо інформацію про наших клієнтів, щоб не провокувати спроби отримання несанкціонованого доступу до даних наших клієнтів.

Оперативна підтримка клієнтів:

Нашими програмістами розроблена система онлайн-консультування, до якої підключені всі оператори, і при необхідності підключаються технічні фахівці. За допомогою цієї системи ми оперативно відповідаємо на будь-які питання, в тому числі технічного характеру, консультуємо клієнтів і допомагаємо налаштовувати ПЗ. Додатково підтримка доступна по ICQ, Skype, E-mail і телефонам.

Ми працюємо без вихідних, цілодобово доступні в онлайн-підтримці на сайті або за телефонами та оперативно реагуємо на виникнення будь-яких проблем або збоїв в сервісі.© 2003–2021 ТОВ «СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
Яндекс.Метрика