Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Про сервіс

Знаючи, що наш сервіс використовують багато компаній і веб-сайти для важливих повідомлень, і від нашої роботи залежить коректність роботи сервісів наших клієнтів, ми прагнемо до максимальної стабільності і безперебійності надання послуг, що досягається різними методами, алгоритмами і підсистемами. Наш сервіс володіє багатьма особливостями і перевагами, завдяки чому відрізняється стабільністю і добре підходить для критичних завдань.

Сервіс розроблявся в першу чергу з розрахунком на якість та надійність, а не на прибуток, і зараз ми продовжуємо підтримувати високий рівень надаваних послуг. Нам важливо мати репутацію стабільного та професійного сервісу.

Нижче перераховані основні переваги, завдяки яким нам вдається тримати сервіс на високому професійному рівні.

  1. 1. Можливості сервісу
  2. 2. Висока стабільність роботи
  3. 3. Захист від DoS-та DDoS-атак
  4. 4. Швидка доставка термінових повідомлень
  5. 5. Автоматичний моніторинг каналів
  6. 6. Підвищений відсоток доставки повідомлень
  7. 7. Конфіденційність і захист даних
  8. 8. Оперативна підтримка клієнтів

Можливості сервісу:

Висока стабільність роботи:

За довгий час роботи ми вже досить добре налагодили сервіс, так як маємо постійних кваліфікованих програмістів і самі розробляємо наше, включаючи розробку основних серверних процесів, системи моніторингу і захисту, SMPP-сервер і веб-інтерфейси. За рахунок власних розробок і постійних програмістів ми створюємо якісний код оперативно виправляємо помилки і допрацьовуємо сервіс по побажанням клієнтів.

Для підвищення стабільності і захисту від збоїв в обладнанні у нас використовуються паралельно працюючі і синхронизирующиеся між собою сервери, запити до яких прямують через входить маршрутизатор-балансувальник, завдяки чому перемикання трафіку між серверами відбувається непомітно для клієнтів, і у випадку збоїв на одному з серверів інший зможе обробляти запити, а вийшов з ладу сервер можна відновити без зайвих простоїв у роботі всього сервісу.

Додатково ми використовуємо різні підключення до платформи через незалежних інтернет-провайдерів, щоб не залежати від можливих тимчасових проблем з інтернет-каналами. Доступні резервні підключення: www2.smsc.ua (http), smpp2.smsc.ua (smpp).

Докладна архітектура SMS-сервісу

Захист від DoS-та DDoS-атак:

Нашими фахівцями розроблена комплексна захист від DoS атак, яка може автоматично відобразити невеликі і середні атаки на сервіс (DoS), а також більш великі розподілені атаки (DDoS) з тимчасовим включенням спеціального режиму доступу до сервісу тільки зареєстрованим раніше клієнтам.

Для захисту використовується окремий сервер фільтрації трафіку, що перенаправляє запити на внутрішні сервери і відсіює поганий трафік. Також на час блокуються клієнти, у яких трапляються помилки у і випадкові зациклення викликів API, що породжує часті запити і створює зайве навантаження на сервіс.

Швидка доставка термінових повідомлень:

В нашому сервісі використовується автоматична система визначення пріоритету трафіку. Всі масові розсилки відправляються з меншим пріоритетом, ніж поодинокі SMS-повідомлення. Завдяки такому поділу критичні поодинокі повідомлення надсилаються без затримок, не чекаючи завершення відправки масових розсилок будь-яких клієнтів. При цьому масові розсилки теж відправляється досить швидко, так як ми намагаємося тримати канали не повністю завантаженими і при збільшенні завантаження каналів запитуємо нові підключення в операторів.

Таким чином, наш сервіс добре підходить як для розсилки термінових повідомлень, так і для масових рекламних повідомлень. А перевантаження і затримки в доставці SMS-повідомлень бувають дуже рідко і обумовлені частіше рідкісними перевантаженнями у самих операторів, канали яких у таких випадках тимчасово вимкнено.

Через одне підключення до нашого сервісу ви зможете відправляти SMS-повідомлення різного типу — як поодинокі повідомлення так і масові розсилки, перемішуючи відправку повідомлень будь-яким способом і відправляючи хоч групами, хоч послідовно по одному. Наша система із загального потоку всіх SMS-повідомлень клієнта автоматично визначить унікальні поодинокі повідомлення і повторювані повідомлення масових розсилок, призначить усіх повідомлень пріоритети в залежності від розміру масових розсилок, і відправить одиночні і невеликі групові розсилки в першу чергу максимально швидко.

Тому вам не потрібно буде ускладнювати свої програми й організовувати кілька черг повідомлень для різного типу трафіку, ви зможете відправляти всі SMS-повідомлення через один потік, при цьому ваші абоненти будуть отримувати важливі повідомлення вчасно.

Автоматичний моніторинг каналів:

У сервісі реалізована автоматична інтелектуальна система моніторингу каналів операторів та окремих клієнтів. Якщо на якомусь каналі або біля певного клієнта перестають надходити повідомлення або відбувається затримка в доставці кількох SMS, то після закінчення однієї хвилини повідомляється черговий співробітник, і автоматично на час відключається проблемний канал з наступною періодичною автопроверкой тестовими SMS на спеціальний робочий номер. Таким чином, рідкі проблеми і перевантаження на каналах стільникових операторів не викликають великих проблем і затримок в доставці повідомлень клієнтів, а наявність резервних каналів через різних операторів дає можливість безперебійно відправляти критичні SMS-повідомлення.

При цьому підключення стільникових операторів, на яких часто відбуваються перевантаження, затримки або перебої в доставці повідомлень, ми перестаємо використовувати в роботі, залишаючи, таким чином, тільки надійні і перевірені канали передачі SMS-повідомлень для надання якісного сервісу.

Підвищений відсоток доставки повідомлень:

Наш сервіс забезпечують більш якісну доставку SMS-повідомлень на відміну від інших сервісів, а також від самих операторів завдяки спеціальним алгоритмом, що підвищує відсоток доставки повідомлень на доступні номери мобільних телефонів.

1. Подвійна відправлення

Маючи вже достатньо довгий досвід роботи з різними мобільними операторами, в тому числі з найбільшими, ми можемо професійно оцінювати якість різних каналів операторів і відсіювати проблемні і менш стабільні, залишаючи в роботі тільки найбільш надійні з них. Але незважаючи на використання більш якісних каналів за довгий час роботи було помічено, що будь-які оператори не завжди гарантовано доставляють повідомлення на телефони доступні, і зрідка можуть відхиляти надіслані повідомлення з певним кодом помилки, наприклад, при знаходженні абонента в роумінгу, з-за тимчасового відключення маршруту в іншу мережу, при спрацьовуванні спам-фільтрів або з рідкісних збоїв у самих операторів, що неприпустимо для завдань з критичними SMS-повідомленнями, які покликаний забезпечувати наш сервіс.

Для поліпшення доставки ми відстежуємо статуси та помилки кожного відправленого SMS-повідомлення, і в разі повернення статусу недоставки і підозрілого коду помилки на підключенні одного з операторів відхилене повідомлення повторюється через підключення іншого оператора. У більшості випадків такі хибно-відхилені повідомлення на доступні номери можуть доставиться з другої спроби через альтернативного оператора, наприклад, у випадку різних роумінгових угод із закордонними операторами, а в разі збою в одного оператора, ймовірність повторення такого ж збою в іншого оператора вкрай мала. Всі повторні повідомлення, поліпшують таким чином доставку, відправляються безкоштовно для клієнтів і в особистому кабінеті відображаються з цифрою 2 в дужках після статусу доставки.

2. Доставка повідомлень на міські номери

Крім того, доставку покращує також функція доставки повідомлень на прямі міські номери мобільних телефонів за допомогою наявної і постійно поповнення бази відповідності міських номерів їх федеральним варіантами. Відомо, що багато абоненти залишають свої міські номери в якості контакту, і потім не можуть отримати різні SMS-повідомлення від магазинів, сервісів, служб таксі і т. п., так як навіть оператори в більшості випадків не можуть доставляти SMS-повідомлення на міські номери, а зазначена функція автозаміни таких номерів дозволяє доставляти повідомлення і на них, підвищуючи загальний відсоток доставки і дозволяючи таким абонентам повноцінно користуватися послугами сервісів і магазинів наших клієнтів.

3. Закордонне покриття

Крім основних каналів місцевих операторів у нас також є підключення до закордонним операторам, завдяки яким ми забезпечуємо покращене міжнародне покриття і високий відсоток доставки в зарубіжні країни. А для тестування і перевірки всіх каналів аналізуємо статуси і скарги клієнтів і при виявленні проблем з доставкою в яку-небудь країну зазвичай знаходимо робочий канал і налаштовуємо цей маршрут для використання в майбутньому. У особистому кабінеті показуються причини недоставки повідомлення, а також сервіс не намагається відправити і списати гроші на неправильні за форматом номери і показує їх окремим статусом.

4. Моніторинг і резервування

Також описана вище система моніторингу каналів дозволяє краще доставляти повідомлення у випадку збоїв і перевантажень на каналі будь-якого оператора, а так як ми маємо підключення до різних російським і закордонним операторам, то на всі напрямки є резервні канали.

Тому в зв'язку з наявністю всіх вказаних функцій, поліпшують доставку, рекомендуємо використовувати наш сервіс всім, кому потрібна якісна доставка SMS-повідомлень по всьому світу.

Конфіденційність і захист даних:

Ми суворо ставимося до конфіденційності і захисту сервісу від витоків даних наших клієнтів. Конфіденційність та відповідальність прописується в договорі в окремому пункті. Ми гарантуємо, що не передаємо дані наших клієнтів третім особам і не використовуємо їх в своїх цілях, а також не надаємо нашим клієнтам готові бази абонентів для розсилки SMS-повідомлень, так як не займаємося розсилкою спаму.

На серверах використовуються нестандартні способи захисту власної розробки, такі як шифрування вихідних кодів виконуваних скриптів, фільтрація SQL-ін'єкцій, патчі серверного ПЗ і додавання власних модулів ядра для додаткового захисту сервера. Все це вносить унікальність і нестандартність в роботу серверів, що ускладнює отримання несанкціонованого доступу звичайними методами. Таким чином, недоступний, якісно написаний кваліфікованими програмістами код сервісу зменшує ризик наявності і виявлення вразливостей через відкриті інтерфейси і витоку даних.

Крім цього, доступ до серверів має тільки один довірений постійний працівник-адміністратор і тільки з фіксованих IP-адрес, що виключає отримання доступу до сервера і витоку конфіденційних даних з допомогою недобросовісних співробітників.

Також у нас достатньо захищені особистий кабінет і API: SSL протокол, прив'язка сесій до IP-адреси і браузеру, ефективний захист від підбору паролів, що дозволяє зробити лише кілька спроб доступу з однієї IP-адреси, обмеження доступу за списком IP-адрес або мережі. Можливе також підключення клієнтського обладнання по шифрованих тунелях (SSL VPN).

Для додаткового захисту історії відправлених SMS-повідомлень в особистому кабінеті можна налаштувати автовидалення повідомлень з історії через заданий час, включаючи відразу після доставки.

Дотримуючись конфіденційності, ми не публікуємо на сайті і нікому не розголошуємо інформацію про наших клієнтів, щоб не провокувати спроби несанкціонованого доступу до даних наших клієнтів.

Оперативна підтримка клієнтів:

Нашими програмістами розроблена система онлайн-консультування, до якої підключені всі оператори, і при необхідності використовуються технічні фахівці. За допомогою цієї системи ми оперативно реагуємо на будь-які питання, у тому числі технічного характеру, консультуємо клієнтів і допомагаємо налаштовувати. Додатково підтримка доступна по ICQ, Skype, E-mail і телефонами.

Ми працюємо без вихідних, цілодобово доступні в онлайн-підтримки на сайті або за телефонами і оперативно реагуємо на виникнення якихось проблем або збоїв у сервісі.© 2003–2021 ТОВ «СМСЦЕНТР»
Код за ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
Яндекс.Метрика