Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Знижка на SMS-розсилки

Наші ціни вам здаються високими, але ви хотіли б працювати з нашим сервісом?

Дійсно, є багато причин, щоб вибрати з усього різноманіття постачальників саме наш сервіс, адже SMS-розсилки − це не так просто, як здається на перший погляд, не всі сервіси надають однакові послуги, так як повідомлення можна доставляти по-різному − можна доставити відразу і без затримок, доставити з невеликою затримкою або доставити тоді, коли повідомлення вже втратить актуальність або прийде вночі, можна не доставити зовсім або повідомити про доставку, але не доставити насправді і списати гроші, а також SMS-шлюз може просто виявитися недоступною в необхідний час з-за збоїв і проблем на його сервері, які часто трапляються у ненадійних і неотлаженных сервісах. Крім цього, деякі сервіси можуть спеціально не відправляти всі повідомлення клієнтів, а підробляти статуси доставки, знижуючи таким чином свої витрати.

Багато SMS-сервіси не підходять для цілодобових автоматичних розсилок через API, так як не забезпечують необхідну безперебійну роботу і стабільність, тому можуть підходити тільки для ручних періодичних розсилок, хоча і з ними можуть виникати проблеми, затримки і збої.

Саме цими перерахованими показниками розрізняються стабільні якісні сервіси та сумнівні дешеві, часто працюють через нестабільних операторів і посередників, де вони теж отримали низьку вартість. Тому ціни на послуги завжди відповідають рівнем якості і стабільності сервісу, так як для підтримки високих показників необхідно докладати багато коштів і зусиль. Чим нижче вам обіцяють ціни, тим відповідно нижче буде якість сервісу.

Причини працювати з нами:

У зв'язку з усім вищезазначеним наша собівартість послуг виходить вище деяких інших сервісів, не вкладають необхідні зусилля і кошти для більш якісного надання своїх послуг, використовують дешеві перевантажені канали, які бажають отримати швидкий прибуток і не націлені на довгострокову роботу. Тому, співпрацюючи з нами, ви отримуєте швидку, якісну і гарантовану доставку ваших SMS-повідомлень.

Простий спосіб отримати знижку, не зараховуючи оптові платежі.

Якщо ж наші ціни вам здаються високими, і ви не бажаєте вносити необхідну суму передоплати для отримання автоматичного знижки за нашими тарифами то для зниження витрат, щоб вам не довелося користуватися яким-небудь іншим сервісом, пропонуємо спосіб, як можна легко отримати знижку, лише розмістивши нашу посилання або кнопку на своєму сайті. Цим ви зможете не тільки знизити витрати, використовуючи наш сервіс, але і показати користувачам свого сайту, що вибираєте надійного партнера, а не економите на якості послуг, а також зможете рекомендувати наш сервіс всім відвідувачам вашого сайту, як перевірений і стабільний сервіс, а ми в свою чергу гарантуємо відмінну роботу і те, що користувачам не доведеться випробовувати труднощі з отриманням SMS-повідомлень, а також гарантовано їхні номери не попадуть в чужі руки, так як захист даних і конфіденційність у нас підтримуються на високому рівні.

Нам потрібні постійні клієнти, і розміщення посилання, як і зарахування оптового платежу − це хороший привід зробити вам знижку, тому ми пропонуємо одразу 6-й тарифний план за посилання на вашому сайті. Посилання може бути з будь-яким відповідним текстом або картинкою і не повинна забиратися протягом усього часу користування послугами сервісу з отриманої знижкою, але ви завжди можете прибрати посилання і встановити будь-який інший тариф зарахуванням відповідного платежу.

Автоматичний моніторинг відбувається раз в добу, і якщо логотип не буде виявлений, той тариф, автоматично знизиться до останнього платежу.

Приклади посилань:

Код посилання з картинкою:


Код посилання з картинкою:


Код посилання з картинкою:


Код посилань з текстом:

Крім того, ми даємо знижки навіть за розміщення посилання з нашою партнерською програмою по якій ви зможете додатково отримувати дохід за залучених вами клієнтів.

Напишіть в нашу службу підтримки після розміщення посилання, і ми включимо вам знижений тарифний план.© 2003–2021 ТОВ «СМСЦЕНТР»
Код за ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
Яндекс.Метрика