Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Відправка кодів у телефонному номері

0,24 ₽

вартість
одного повідомлення
з кодом


моніторинг доставки
в реальному часі


відправка кодів
на мобільні та
стаціонарні номери
з АВН

Дана послуга дозволяє здійснювати розсилку цифрових кодів для підтвердження певних операцій за допомогою телефонного номера, що набагато дешевше, ніж відправка кодів в SMS-повідомленнях. Передача коду при такому способі здійснюється у номері телефону вхідного дзвінка і не вимагає прослуховування голосового повідомлення абонентом.

Щоб передати код у телефонному номері, необхідно надіслати абонентові спеціальне голосове повідомлення (voice) зі словом code, по якому абоненту буде виконаний дзвінок з випадкового номеру із заданого пулу. При отриманні дзвінка абонент може його скинути або підняти трубку. При піднятті трубки система сама скине дзвінок. Останні 6 цифр номеру, з якого прийшов дзвінок, будуть секретним кодом, його необхідно використовувати абоненту для підтвердження операції у вашому сервісі. Також можна використовувати більш короткі коди з номера, вказавши кількість цифр в інструкції для користувачів на вашому сайті.

Розсилка кодів у телефонному номері може застосовуватись у якості дешевої альтернативи SMS-повідомлень для вирішення наступних завдань: Одержувачами подібних кодів у вигляді вхідних дзвінків можуть бути абоненти будь-яких телефонних операторів по всьому світу, які самі запросили код на свій номер від вашого сервісу (наприклад, при реєстрації на вашому інтернет-сайті) і в реальному часі очікують надходження вхідного дзвінка. Також необхідна наявність у абонентів функції автоматичного визначення номера при дзвінку (АОН).

Можливість

Наш сервіс дозволяє виконувати відправку кодів зручно, швидко і з наступними можливостями:

API

Сервіс дозволяє здійснювати автоматизовану розсилку кодів із ваших програм, сайтів та сервісів за допомогою спеціальних програмних протоколів (API).

Опис і приклади відправки дивіться в розділі API Відправка коду в телефонному номері.

Тарифи

Тарифікація дзвінків з кодами в телефонному номері буде відповідати мінімальній довжині (5 секунд) голосового (voice) повідомлення відповідно до встановленого тарифного плану.

Тарифи на voice-розсилки та коди у вигляді дзвінків

Для виконання розсилок вам необхідно зареєструватися у нашому сервісі і поповнити рахунок будь-яким зручним способом.© 2003–2022 ТОВ «СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика