Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP, HTTPS, SMTP та SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашому проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки і приклади коду

OMS протокол (MS Outlook і MS SharePoint)

Опис протоколу

Microsoft Office Mobile Service (OMS) — це засіб обміну повідомленнями, розроблений для Microsoft Outlook і Microsoft SharePoint починаючи з версії 2007. Використовуючи OMS користувачі можуть легко інтегрувати мобільні можливості Outlook і SharePoint з мобільними пристроями.

За допомогою наданих OMS функцій обміну мобільними повідомленнями користувачі можуть виконувати такі завдання, як створення текстових повідомлень в Outlook, пересилання елементів Outlook, включаючи повідомлення електронної пошти, зустрічі і контакти) у вигляді текстових повідомлень, отримання попереджень з SharePoint на мобільні телефони, розширення можливостей обміну повідомленнями в Outlook і SharePoint OMS з допомогою об'єктної моделі.

Крім цього за допомогою функцій перенаправлення елементів користувачі можуть не тільки створювати та відправляти текстові повідомлення в Outlook, але і автоматично перенаправляти нагадування, повідомлення електронної пошти і розклад на наступний день на мобільний телефон за допомогою простих умов. Користувачі також можуть відправляти повідомлення електронної пошти, зустрічі, запрошення на наради на мобільні телефони.

Параметри протоколу OMS вбудовані параметри облікового запису Outlook, що забезпечує ефективну інтеграцію, завдяки якій користувачі можуть керувати обліковими записами для мобільних повідомлень паралельно з обліковими записами електронної пошти. Номери мобільних телефонів розглядаються як різновид адреси, а користувачі можуть додавати одержувачів мобільних повідомлень за допомогою функції автозаповнення або шляхом вибору імен безпосередньо з адресної книги Outlook. Користувачі також можуть зберігати мобільні повідомлення в папки Outlook і керувати ними.

Клієнт OMS, вбудований в Outlook і SharePoint, відправляє текстові повідомлення веб-служби, створеної та розміщеної партнерами, які є операторами мобільного зв'язку або постачальниками послуг обміну мобільними повідомленнями. Після цього веб-служба доставляє повідомлення в центр текстових або мобільних повідомлень оператора мобільного зв'язку.

В SharePoint користувач може отримувати через OMS текстові попередження (у вигляді SMS-повідомлень). Користувач може отримувати повідомлення про стан документів або списків SharePoint, текстові повідомлення про будь-які зміни, а також при необхідності URL-адреси або списки документів.

З докладним описом протоколу OMS можна ознайомитися за цієї ссылке.

Настроювання облікового запису MS Outlook

Починаючи з версії Microsoft Outlook 2007 у користувачів даного програмного продукту з'явилася можливість відправлення SMS-повідомлень через різні сервіси та мобільних операторів, у тому числі і через наш сервіс.

Починаючи з Microsoft Outlook 2013 сервіс відправки SMS (Outlook Mobile Service) не підтримується, даний сервіс доступний в SharePoint.

Для налаштування облікового запису MS Outlook можна скористатися наступним описом (наведено приклад налаштування для MS Outlook 2010).

У вкладці Файл виберіть Додавання облікового запису.

Додавання облікового запису

У діалоговому вікні виберіть Обмін текстовими повідомленнями (SMS) і натисніть Далі.

Обмін текстовими повідомленнями (SMS)

У діалоговому вікні Обліковий запис служби Outlook Mobile введіть у поле URL-адреса оператора адресу https://smsc.ua/sys/outlook.php, в поле Користувач - логін, а в полі Пароль - пароль, отримані при реєстрації.

Обліковий запис служби Outlook Mobile

Після введення необхідних даних, натисніть кнопку OK і далі кнопку Готово.

Відправлення повідомлення в MS Outlook

Для відправки повідомлення на вкладці Головна у розділі Створити натисніть кнопку Нові елементи і виберіть пункт Текстове повідомлення (SMS).

Текстове повідомлення (SMS)

У вікні Текстове повідомлення у полі Кому... введіть через кому або крапку з комою список номерів одержувачів повідомлення або виберіть одержувачів адресної книги MS Outlook, натиснувши кнопку Кому... або Адресна книга. Потім в полі введення повідомлення введіть текст SMS. При введенні тексту зліва у вікні Попередній перегляд відображає текст повідомлення у тому вигляді, в якому він буде відправлений одержувачам. Після остаточного редагування тексту для відправки повідомлення натисніть кнопку Надіслати.

Відправлення повідомлення

Для відправки повідомлення від свого номера або буквеного імені відправника встановіть потрібний варіант, як ім'я відправника (Sender ID) за замовчуванням у особистому кабінеті у пункті "Налаштування".

Пересилання елементів MS Outlook

З допомогою функцій, що надаються протоколом OMS, користувачі можуть організувати пересилку різних елементів MS Outlook, таких як зведення на день, мобільні нагадування і повідомлення, запрошення на зустрічі або зборів, картки контактів і інші завдання, у вигляді текстових повідомлень на мобільні телефони.

Для налаштування пересилання на телефони мобільних нагадувань, повідомлень або повідомлень на день необхідно виконати наступні кроки. Відкрийте вкладку Файл і виберіть елемент Параметри. У вікні, виберіть пункт Мобільні. Далі виберіть тип повідомлення, налаштуйте необхідні умови виконання повідомлення та збережіть зміни.

Налаштування пересилання мобільних нагадувань

Для налаштування відправлення у вигляді текстових повідомлень, запрошень на зустрічі або зборів створіть відповідний елемент, натиснувши на вкладці Головна кнопку Нові елементи і вибравши потрібний пункт. Заповніть всі необхідні поля. В полі обліковий запис, призначену для відправки SMS-повідомлень через наш сервіс. В полі Кому... перерахуйте мобільні номери одержувачів повідомлення або виберіть відповідні контакти з адресної книги, натиснувши кнопку Кому.... Перевірте правильність введених даних і номерів одержувачів і натисніть кнопку Надіслати.

Налаштування пересилання запрошень

Для пересилки картки контакту MS Outlook допомогою SMS виберіть особистої адресної книги Outlook картку контакту, який потрібно переслати. Потім у вкладці Контакт натисніть кнопку Переслати і виберіть пункт Надіслати текстове повідомлення. У вікні відправки повідомлення у поле Кому... введіть номери адресатів повідомлення або виберіть відповідні контакти з адресної книги.

Відправка картки контакту Outlook

Встановлення сертифікатів в MS SharePoint

Перед налаштуванням облікового запису MS SharePoint необхідно встановити сертифікати (кореневої проміжний і некореневої довірені кореневі центри сертифікації локального комп'ютера і в розділ Управління довірчими відносинами в MS SharePoint.

Додавання сертифікатів в довірені кореневі центри сертифікації

Кожен сертифікат необхідно імпортувати в довірені кореневі центри сертифікації локального комп'ютера на кожному з серверів ферми. Для цього необхідно виконати наступні кроки:
 1. В меню Пуск натисніть кнопку Виконати і введіть mmc.
 2. В меню Консоль виберіть Додати або видалити оснастку.

  Додати або видалити оснастку

 3. У вікні Додавання і видалення оснащення виберіть Сертифікати і натисніть кнопку Додати.

  Додавання і видалення оснащення

 4. У вікні Оснащення диспетчер сертифікатів виберіть облікового запису комп'ютера і натисніть Далі.
 5. Виберіть пункт локальним комп'ютером і натисніть кнопку Готово.
 6. Повернувшись у вікно Додавання і видалення оснащення, натисніть кнопку OK.
 7. У вікні консолі розгорніть Сертифікати (локальний комп'ютер).

  Сертифікати (локальний комп'ютер)

 8. Клацніть правою кнопкою миші вузол Довірені кореневі центри сертифікації і послідовно виберіть пункти Всі завдання і Імпорт.

  Довірені кореневі центри сертифікації

 9. Виберіть сертифікат і натисніть кнопку Далі.
 10. У наступних вікнах не змінюйте параметри за замовчуванням, після чого натисніть кнопку Готово. Повинно з'явитися повідомлення про те, що імпорт був виконаний успішно.

  Майстер імпорту сертифікатів

Повторіть кроки 8–10 для кожного з сертифікатів.

Додавання сертифікатів в MS SharePoint

Після того, як сертифікати встановлені на локальному комп'ютері, їх необхідно додати в розділ Управління довірчими відносинами в SharePoint. Це потрібно зробити тільки на одному сервері, оскільки відносини довіри діють у межах всієї ферми. Для додавання сертифікатів в розділ Управління довірчими відносинами необхідно виконати наступні кроки:
 1. Відкрийте центр адміністрування SharePoint, перейдіть на вкладку Безпека і клацніть посилання Управління довірчими відносинами.

  Управління довірчими відносинами

 2. На стрічці Відносини довіри виберіть Створити. Відкриється вікно Встановити довірчий.
 3. У розділі Загальні параметри вкажіть ім'я для сертифіката.
 4. У розділі Кореневий сертифікат для даного відношення довіри натисніть кнопку Огляд і виберіть сертифікат.

  Встановити відношення довіри

 5. Натисніть кнопку OK.
Повторіть дії 1–5 для кожного з сертифікатів.

На інтерфейсному веб-сервері SharePoint виконайте команду IISReset. Для цього:
 1. В меню Пуск виберіть Виконати і введіть cmd.
 2. Введіть команду IISReset і натисніть клавішу Enter.

Настроювання облікового запису MS SharePoint

Для налаштування облікового запису MS SharePoint можна скористатися наступним описом (наведено приклад налаштування для MS SharePoint 2010).
 1. Відкрийте центр адміністрування SharePoint, перейдіть на вкладку Параметри системи і клацніть посилання Налаштування мобільного облікового запису.

  Налаштування мобільного облікового запису

 2. У діалоговому вікні Параметри служби текстових повідомлень (SMS) введіть у поле URL-адресу служби текстових повідомлень (SMS) адресу https://smsc.ua/sys/outlook.php, в поле Ім'я користувача - логін, а в поле Пароль - пароль, отримані при реєстрації.

  Параметри служби текстових повідомлень (SMS)

Після виконаних дій для перевірки коректності з'єднання, натисніть кнопку Служба тестування. Якщо перевірка з'єднання пройде успішно, під кнопкою з'явиться напис Дійсна обліковий запис. Після цього необхідно підтвердити налаштування, натиснувши кнопку OK.© 2003–2021 ТОВ «СМСЦЕНТР»
Код за ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
Яндекс.Метрика