Тарифи  Послуги  API  Партнерам  Про сервіс  Контакти 
0 (800) 30 7672
Безкоштовно по Україні
 

Інтеграція з сервісом (API)

API дозволяє розсилати повідомлення через ваші проекти і сервіси по протоколах HTTP/HTTPS, SMTP і SMPP. Готові бібліотеки на різних мовах програмування підключаються до вашого проекту і допомагають відправляти повідомлення з будь-якого місця за допомогою однієї команди.


HTTP/HTTPS SMTP SMPP SOAP OMS SMS-команди Бібліотеки та приклади коду

Віджет для amoCRM

Віджет дозволяє налаштувати відправку SMS і Viber-повідомлень в системі amoCRM зі списків і карток угод, контактів та компаній. При формуванні повідомлень можливе зазначення імені відправника, використання макросів і шаблонів, вибір часу відправки повідомлень. Віджет підтримує автоматичну відправку повідомлень з цифрової воронки при виникненні різних подій.

Для установки віджета необхідно в особистому кабінеті amoCRM перейти в пункт "Налаштування" - "Інтеграції", знайти наш віджет в загальному списку, натиснути на іконку віджета, потім ввести логін і пароль, вказані при реєстрації в нашому сервісі (або пароль для API (HTTP/S, SOAP, SMTP)), та встановити галочку "Я підтверджую згоду на передачу даних аккаунту amoCRM на сервер компанії "СМС-центр"". Після успішного збереження налаштувань віджет готовий до роботи.© 2003–2023 ТОВ " СМСЦЕНТР»
Код ЄДРПОУ 38404962
support@smsc.ua
Контакти
Дизайн — Студія Артемія Лебедєва
Інформація про сайт
SMS-центр для Android Яндекс.Метрика